Osram H7 Night Breaker Plus 40TL

sem1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Osram H7 Night Breaker Plus 40TL

sohayli link' Alıntı:
Arkadaşım gözünüz görmüyorsa gece araba sürmeyin. Takıyorsunuz merceksiz bu ampülleri rahatsız ediyorsunuz insanları.

bizim ülkede maalesef ben rahat edeyimde karşımdaki önemli değil anlayısı her alanda olduğu gibi buradada hakim söverken bende günaha giriyorum banada yazık

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben geçen sene sanayiden 55 tl ye almıştım üzerindeki orjinal ampüllere göre 2 kat daha fazla ışık veriyor ve daha uzağı gösteriyor çok memnunum.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sohayli link' Alıntı:
Arkadaşım gözünüz görmüyorsa gece araba sürmeyin. Takıyorsunuz merceksiz bu ampülleri rahatsız ediyorsunuz insanları.
bu ampuller xenon değil.göz yormaz zarar vermez.

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sohayli link' Alıntı:

Bu mercekle kullanılacak bir ampul değl. Yasal tüm normları karşılayan performans ampulü.

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sohayli link' Alıntı:
sem1903 link' Alıntı:
bizim ülkede maalesef ben rahat edeyimde karşımdaki önemli değil anlayısı her alanda olduğu gibi buradada hakim söverken bende günaha giriyorum banada yazık

bir yanlış anlaşılma var sanırım. bu ampuller h7 halojen ampul kesinlikle yasal ve aslen SARI ampullerdir. aracınızın far tasında ve ayarında sorun yoksa kesinlikle ışığı dağıtmaz gece ve yağmurda görüşü etkilemez hatta daha iyi performans verir. bizde merceksiz xenona karşıyız, konuya yorum yapmadan önce keşke araştırsaydınız neyin ne olduğunu  capo

sohayli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firstemperor link' Alıntı:
bir yanlış anlaşılma var sanırım. bu ampuller h7 halojen ampul kesinlikle yasal ve aslen SARI ampullerdir. aracınızın far tasında ve ayarında sorun yoksa kesinlikle ışığı dağıtmaz gece ve yağmurda görüşü etkilemez hatta daha iyi performans verir. bizde merceksiz xenona karşıyız, konuya yorum yapmadan önce keşke araştırsaydınız neyin ne olduğunu  capo
Siz de keşke yukarıdaki cevap veren arkadaşların yazdıklarını okusaydınız. Adamlar durumu zaten izah etmiş bu kadar yorulmazdınız.

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sohayli link' Alıntı:
Siz de keşke yukarıdaki cevap veren arkadaşların yazdıklarını okusaydınız. Adamlar durumu zaten izah etmiş bu kadar yorulmazdınız.
sizde bi zahmet düzeltme mesajı yazsaydınız ben de yorum yazmak zorunda kalmazdım, insanları yapmadıkları bişeyle itham etmişsiniz, üzerime alındım çünkü osram night breaker kullanıcısıyım

sohayli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Düzeltiyorum:
Geceleri yolda görüp iyi dilekler sunduğum araçlar xenon farkı olanlar mış. Halojen olanlar tamamen masum muş.