Neler yeni

Piano Black Fikir

astral

Kayıtlı Kullanıcı
Vites
Manuel
Model Yılı
2014
Arkadaşlar aracımın ön göğüsteki gri çerçeveyi, ön sağ sol klima menfezlerinin gri çerçevelerini, kapılardaki tutma kollarındaki gri olan yerleri komple piyano black yapmak istiyorum,uzun süredir bunu istiyorum ama nasıl yapılacağı konusunda kafam çok karıştı, boyatayım diyorum ama nasıl ve nerede ? kaliteli işçilikle yapabilirlermi berbat etmesinler geri dönüşüde yok diye ürküyorum, bir ara folyo kaplatayım dedim kalkar ayrıca güzel olmaz diyenler oldu, lütfen bu konuda fikirlerinizi paylaşın önerisi olan yokmu..?

Ad Soyad
Hasip TOSUN
Araç
Opel Astra
Yakıt
Benzin
Vites
Otomatik
Donanım
Cosmo
Model Yılı
2011
Hocam bu parçaların orjinalleri varsa onları temin edip değiştirmek daha mantıklı yoksa geri dönüşü olmaz bu işin. En kötü ihtimalle 2. el satanlardan temin edip o parçalar üzerinde deneme yapılabilir.

Ad Soyad
Cemil ŞEN
Araç
Opel Astra J 1.3 CDTI
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Edition
Model Yılı
2012
Folya kaplama olursa iyi olur bence.Ben sadece kapı kollarını kaplamayı düşünüyorum.

astral

Kayıtlı Kullanıcı
Vites
Manuel
Model Yılı
2014
Folya kaplama olursa iyi olur bence.Ben sadece kapı kollarını kaplamayı düşünüyorum.
ama folyoda sıcak havalarda kalkar diyorlar,ayrıca kıvrımlar köşeler vs. genelde belli oluyor folyo olduğu o zamanda çok kalitesiz görünüyor.

Ad Soyad
Hasip TOSUN
Araç
Opel Astra
Yakıt
Benzin
Vites
Otomatik
Donanım
Cosmo
Model Yılı
2011
ama folyoda sıcak havalarda kalkar diyorlar,ayrıca kıvrımlar köşeler vs. genelde belli oluyor folyo olduğu o zamanda çok kalitesiz görünüyor.
Aynen hocam söylediğiniz gibi folyo kaplamalar köşelerden kalkıyor veya hava alıyor şık durmuyor öyle olunca.

Ad Soyad
Cemil ŞEN
Araç
Opel Astra J 1.3 CDTI
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Edition
Model Yılı
2012
Folyo ileride belki kalkar ama en azından geri dönüşü var...Aracı satarkende sorun yaşamazsın...

omeroz

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
Astra j 1.6 cdti
Yakıt
Dizel
Vites
Otomatik
Donanım
Edition+
Model Yılı
2016
İyi bir kaportacı bence halledecektir. Park sensörü de plastik, gayet güzel boyandı benim oark sensörlerim.

astral

Kayıtlı Kullanıcı
Vites
Manuel
Model Yılı
2014
ewet bu durumda iki seçenek kalıyor geriye ya hasip arkadaşın dediği gibi çıkma çerçeve bulup onu boyatarak sonuca göre hareket edicem,yada riskalıp kendi çerçevemi boyatıcam.

Bu konuyu okuyan(lar) (Kullanıcı(lar): 1, Misafir(ler): 0)