Plakalarımızın Tr kısmını Kırmızı yapmak yasak mı?

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sonuç olarak plaka bir resmi evrak niteliğindedir. üzerindeki her hangi bir oynama resmi evrakta sahteciliğe girer valla :D

gslibugra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç muayenesinde söktüler benimkilerini... yasak gözüküyor ama polisin ceza yazdığını görmedim. Türk ise yazmaz die düşünüorum katılmayan olabilir...

muratak1976

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar belki yasak olabilir. Ama sonuçta ceza yazacaksa polis veya Jandarma yazar. Bunlarda vatanın yılmaz savunucuları olduğu için Türk Bayrağı var diye bir arabaya ceza yazmazlar. (Bir güvenlikçi olarak ben yazmam) Şayet bayraktan rahatsız olan varsa istediği kadar bayraktan rahatsız olsun.

BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN, ÜSTÜNDEKİ KANDIR. VATAN, EĞER UĞRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR.!!!

yasinguler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben trafik polisiyim arkadaşım . evet yasak logodan farkı yok 55 ytl para cezası ödersin ve araç trafikten men . ama orada sökersen men etmez ceza yazar yollarlar

gslibugra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar belki yasak olabilir. Ama sonuçta ceza yazacaksa polis veya Jandarma yazar. Bunlarda vatanın yılmaz savunucuları olduğu için Türk Bayrağı var diye bir arabaya ceza yazmazlar. (Bir güvenlikçi olarak ben yazmam) Şayet bayraktan rahatsız olan varsa istediği kadar bayraktan rahatsız olsun.

BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN, ÜSTÜNDEKİ KANDIR. VATAN, EĞER UĞRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR.!!!
teşekkürler beni anlayan biri var...