Radio hışırdama sorunu

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Normalde ses yapsa şase olabilirdi ama yok imiş öncelik soket kontrol edilmeli sonra gerekirse anten değişmeli
Teybin(Multimediya) arkasındaki Anten kablosu girişinden bahsettim...Ben o bölümden şüpheleniyorum..Ses ve Ekran giriş çıkışları ayrı bir soket,anten kablosu ayrı bir soket(Jak)şeklindeydi yanlış hatırlamıyorsan...

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Teybin(Multimediya) arkasındaki Anten kablosu girişinden bahsettim...Ben o bölümden şüpheleniyorum..Ses ve Ekran giriş çıkışları ayrı bir soket,anten kablosu ayrı bir soket(Jak)şeklindeydi yanlış hatırlamıyorsan...
Aynen anten kablosu jack gibi olur o düzgün oturmamış olabilir soket kontrol edilir gerekirse anten kısmını bakılır opelde antende küçük bir kart var o şu almismi bakılır ve anten gerekliyse değişir tabi farklı sorun da olabilir bakmak lazım

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ben bu cihazların radyo frekans (Yakalama)algılamasında sıkıntı var diye tahmin ediyorum..En azından kendi cihazım için söylüyorum..Eski model olduğu için...Güçlendirici(Adaptör) belki bir çözüm olabilir

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Ben kendi aracımda uzun anten var idi soktum üzerind e olan şuan anten 10 cm varsa var çekmez dedim çok iyi çekiyor sadece otrudugunuz melekler çok çukur değilse çeker ama cızırtı yapmaz cızırtı yapıyor parazit var bir şekilde anten olabilir anten soketi olur