Samsundan hepinize selamlar

oknozyrt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aranıza samsundan katılıyorum. Sık sık takip ettiğim bir forum. Eski bir frontera binicisiyim ama yakın zamanda 2000 model frontera 3.2 limited b kasa araç sahibi oldum. Off-road için maddi olarak hazırlıklı değilim ama hafta sonları arazi ve hafif arazi gezileri yapıyorum. Aracın yaşı itibari ile teknik destek ihtiyacım oluyor. Umarım ihtiyacı olana da yardımım dokunur, ihtiyacım olduğunda da yardımlarınızı bekliyorum. Herkese hayırlı cumalar dilerim. Sağlıcakla kalın.

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Guven ve Hasip

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Aramıza hoşgeldiniz, Off-road hayellerde olan ancak zor başarılan bir aktivite bana göre. Aracınızı güle güle kullanın, sağlam çamurlu yollardan fotolarınızı bekliyoruz :)

• Beğen
Tepkiler: oknozyrt

Guven

VIP Üye
31-Hatay
Siteyi ziyaret et
Aramıza hoşgeldiniz Okan Bey. :)

• Beğen

Murat

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Hoşgeldiniz aramıza saygılar

• Beğen

ilkery

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aranıza samsundan katılıyorum. Sık sık takip ettiğim bir forum. Eski bir frontera binicisiyim ama yakın zamanda 2000 model frontera 3.2 limited b kasa araç sahibi oldum. Off-road için maddi olarak hazırlıklı değilim ama hafta sonları arazi ve hafif arazi gezileri yapıyorum. Aracın yaşı itibari ile teknik destek ihtiyacım oluyor. Umarım ihtiyacı olana da yardımım dokunur, ihtiyacım olduğunda da yardımlarınızı bekliyorum. Herkese hayırlı cumalar dilerim. Sağlıcakla kalın.

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba Okan Bey. Hoşgeldiniz. Ben de iş sebebiyle bir süre Samsunda yaşadım. Eğer aracınızla ilgili bir desteğe ihtiyacınız olursa OPSES Özel Opel servisi var. Çok ilgili ve dürüst bir ekip çalışıyor. Benim araç bakımlarımı da orada yaptırıyordum. Öneririm.

• Beğen