Selamın aleyküm cümleten hayırlı cumalar

Hypersomnia

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim 2004 model benzin lpg Astra enjoy twinport model aracımı sabah çalıştırmak isterken çalışıp 3 saniye sonra kendiliğinden sönme sorunuyla karşılaştım daha önce böyle bişey olmamıştı yedek anahtarla da denedim gene aynı sorun ne olabilir? Video yüklemek istiyorum ama beceremedim

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Tüp varmı

Hypersomnia

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Var tüp benzinde çeyrek hani benzin ışığı yanıyor ama var yani içinde

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Eğer sen ışık yanıyor ken biniyorsan teklemedi normal ama çeyrek depo ise sen bir tüpü arkadan kapat bir gün öyle bin sabah çalıştır bakalım tüp enjektorlerin de sorun olabilir benzinde iken kaçırabilir bir öncelik bunu dene

Hypersomnia

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi vallaha önceden hiç yapmıyor du böyle bende anlamadım tüp full benzin çeyrek işin Aslı şırnaktayım gösterecek usta da yok onu geçtim arabayı çalıştıramıyorumda sanayiye nasıl götürecem. Kesin vurdursam da sönecek araba

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Senin sorunun krank sensoru o zaman bak o arıza yaparsa motor soğuk iken tekleyebilir araba geç çalışır yada hiç çalışmaz bazen giderken fren yada debraj yapınca stop eder ve bu krank sensörünün bobin bozulmadığı için arıza yakmaz mıknatıs kısmı bozulur o sensoru söküp bakman lazım