şikayetvar.com a continental lastik şikayeti

izmirlicem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
efendi gibi kullanilsaydi bitmezdi o lastikler.
lastiğin tabanıda aşınımış durumda burnout yapacak halip yokya traction control var ve asfalt dışına araç neredeyse hiç çıkmadı en fazla 15-20 km asfalt dışı taş toprak yolda gidildi 25000 km boyunca.sırtların aşınması lastik havasından dicem kontrol ediorum 8000 km den beri haftada 1 kez.birisi bana bu aşınmanın lastikler sıcakken basınçlı suyla yıkanırsa oluşabilceğini söyledi nekadar doğrudur?

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
2 yıl kullanıldıktan sonra 6-7 yıl yattı araba, yoksa biliyorum ben de lastik ömrünün ne kadar olduğunu. Keşke sökülürken fotoğraflarını çekseydim, kauçuğun her tarafı çatlamıştı.

franzferdinand

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lastiğin tabanıda aşınımış durumda burnout yapacak halip yokya traction control var ve asfalt dışına araç neredeyse hiç çıkmadı en fazla 15-20 km asfalt dışı taş toprak yolda gidildi 25000 km boyunca.sırtların aşınması lastik havasından dicem kontrol ediorum 8000 km den beri haftada 1 kez.birisi bana bu aşınmanın lastikler sıcakken basınçlı suyla yıkanırsa oluşabilceğini söyledi nekadar doğrudur?

dediğiniz lastikden arkadaşımda var arabayla oynamayi seviyordu bos arazide el freni cekme yanlama kalkıslarda sürekli pati cekerdi sonra lastik bitti 20 bin olmadan o yüzden dedim kullanım çok önemli

izmirlicem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dediğiniz lastikden arkadaşımda var arabayla oynamayi seviyordu bos arazide el freni cekme yanlama kalkıslarda sürekli pati cekerdi sonra lastik bitti 20 bin olmadan o yüzden dedim kullanım çok önemli
araç ta esp ve anti patinaj kapanmadığı için böle şeyler yapmam mümkün değil:)