Sogutma suyu sensörü montaj

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Buyuk ihtimalle sogutma suyu az hatasi su azalmasa bile sensor arizasi sebebiyle surekli veriyor olmasi ve kullanici sikayetleri goz onunde bulundurularak cikarilmistir

megaboy54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bilemiyorum

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Opel psa grubuna satildiktan sonra dusuk maliyet, dusuk fiyat seri uretim hizli satis politikasindan dolayi kisiyor sanirim. Opelin emisyon degerlerinden dolayi ilk zamanlar baya skinti cikarmisti. Ama yine opel saglamlik ve dayaniklilik uzun omurlu kullanimindan dolayi Ölüsü bile satilabilir durumda. Efsane classic g kasalar halen peynir ekmek gibi satiliyor. H ve J lerden bahsetmiyorum hic. Her aracta ariza olabilir. Bu aractan sogumaya neden olmamali bence.

Mert canik

Kayıtlı Kullanıcı
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Bilemiyorum fakat bugün dikkatlice baktığım da bir adet soket gördüm fakat sanki 3 pinli gibi geldi bana tam emin olamadım inşaallah 2 pinli sensör soketidirde beni büyük bir uğraştan kurtarır yoksa iş bayağı bir uzayacak ama kafaya koydum yapacağım nasipse elim bayağı yatkındır bu işlere ben de senin gibi su konusunda takıntılıyım dediğin gibi ben de altını Talan ettim ne sensör var ne soket Opel bu konuda çok büyük bir ayıp etti

2010ve 2014 dahil sıkıntı yok 2015 ve sonrası için büyük ayıp ama ben dişi fiş yoksa motor bölümünde kendim bir şekilde ekrana vereceğim şu an onun çalışmalarını yapıyorum ekranda kullanilmayan bos bir herhangi bir led ve sesli uyarılı buzzerli bir tesisat döşeyeceğim
Merhaba aynı dertten ben de muzdaribim Bu konuda bir çözüm bulduysanız lütfen detayları açıklar mısınız şaka gibi ama araba silecek suyu sensörü var ama su seviye sensörü yok