Tabla ve z rot sorunu?

fb1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.misafir.net
Aracımın altında kasislerde ses geliyordu yok tutşuda düşmüştü tabla ve z rot değişmeli dedi rot balanscım değiştim şimdi yok tutuşum çok düzeldi fakat 210 km hızda hiç titremeyen direksiyonum titremeye başladı rot balans ayarı yapıldı lastiğimin tabanı yamuk dendi ve cantta ufak tefek yamukluklar var dendi ondan yapıyormuş tablalar değişmeden önce hiç böyle bir sorunum yoktu lastikleri bozuk tabla ve zrot yemiş dediler ustalarım sorum şu tablalarda veya z rotta hata olsa bu şekilde 120 kmre hızda titreme yapmaya başlarmı yoksa dedikleri gibi sorun lastik ve canttamı?

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
jant yamuksa ters etkılerı olur sızede tıtreme gıbı bı durum olmus :(

kdzli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
son balans denilen balansı yaptırdınız mı,yani lastik aracın üzerindeyken yapılan balans.eğer yapıldıysa ve sıfırlanmıyorsa denildiği gibi lastik ve janttandır

fb1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.misafir.net
210 km hizda titreme normaldir :D

Bendede hep bu kanı vardı Aracı ilk aldığımda benim dikkatimi ilk çekende bu süratte aracın hiç titremesi idi bundan önceki aracım çok azda olsa titrerdi ama bu aracımda hiç ama hiç titreme vs olmamıştı zaten benim bu aracı almamdaki temel nedenlerden birisi de test ettiğimde bunu görmem oldu..

Arkadaşlar cevaplarınız için sağolun sorunun cant ve lastikten kaynaklandığını anladım....