Ermenilerin Azerbaycan Türklerine Yapmis Oldugu Katliam

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Direk isim vererek söyleyeceğim.Ali kırca denen enkırmen isimli mahluk!Siyase meydanı denen bir program yapıyor.Konuşanlara bakın.Hepsi ülkeyi bölmek derdinde olan pkk yandaşları, yada Türk düşmanı ermeniler!Biri orada Türk insanı lehine birşey söyleyecek olsa hemen elinden mikrofonu alıyor.Bizim içimizde böyle hainler varken daha ne beklenir ki?

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Giderek "milliyetsizleştirilmeye" çalışılan bir millet!

Uzun yıllardır özelliklede son 10 yıldır uygulanan büyük bir plan. Milletimizin tarihi ile olan bağı koparılmaya çalışılmakta. Kısacası asimile edilmekte. "Türk" lafının bile ağızlara alınması istemeyen bir anlayış!

Denecek çok şey var ama bir şiir ile ifade edelim:

Ben Türk Değilim

Be kavim kardaşlar be yirmiüçler
Vazgeldim soyumdan ben Türk değilim.
İsnad oldu bize acayip suçlar
Vazgeldim soyumdan ben Türk değilim

Arnavut'tan reis Boşnak'tan vali
Ne idüğü belli bir Hasan Ali
Üstüne tüy dikti tasdik-i ali
Vazgeldim soyumdan ben Türk değilim.

Yokmuş Türk,Ermeni,Rum,Çıfıt farkı
Üstelik türedi bir de puşt ırkı
Çingenle bir oldu mert Türk'ün narkı

Mısırdakinden de bir sağır sultan
Hak sözü duymaz da asla top atsan
Bir "ehhe"yi duyar Rus radyosundan

Vaktiyle şan verdik yedi düvele
O şan-u şerefi savurduk yele
Benzedik vatanda yedi kat ele

Sen kesmez kılıçsın,paslı çeliksin
Hainsin,canisin yüzelliliksin
Türk'üm de,mahkeme ananı s.ksin

Orhan Şaik Gökyay

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
yüzyıllardır dünya müslüman ve türkün tepesine yıkılmaktadır.eğer biz Türk olarak kendi haklılığımıza kendimiz inanmıyorsak dünyadan nasıl inanmasını bekleriz?buna hakkımız var mı?halen dünyanın birçok yerinde zulüm devam ediyor en son çin-uygur özerk bölgesinde yüzlerce Soydaşımız öldürüldü,hala yoğun bir kültür asimilasyonuna tabiler.ne yaptık bm den hiç olmazsa bir kınama çıkarttırabildik mi?yok.Hocalı'da yapılan soykırımdır diye bm yada dünya arenasında bir kulis çalışması yapıldı mı?Yok.Biz ermenileri değil onlar bizim insanımızı katletti diyebiliyormuyuz?Ona da yok.elbette savaşta insanlar ölür buda son derece doğaldır.ama cephe gerisinde yaşlı çoluk çocukları,kadınları sistematik olarak ortadan kaldırmak soykırımdır.ermenilerinde yaptığı budur.Bu son gelişmelerin sadece bir tanımı var:YAVUZ HIRSIZ EV SAHİBİNİ, BASTIRIR.

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Bu yıldönümün acısı ikiye katlandı!

Habere bakın!

MHP Iğdır Milletvekili Sinan Ogan Ermenistan'ın gerçekleştirdiği vahşi insanlık dışı Hocalı katliamının TBMM'de soykırım olarak kabul edilmesi için hazırladığı önerge MHP ve CHP Milletvekillerinin kabul oylarına rağmen AKP Milletvekillerinin red oyu vermesiyle kabul edilmedi..
MHP Iğdır Milletvekili Sinan Ogan Twitter hesabından Hocalı Katliamının AKP oylarıyla red edilmesine tepki gösterdi..

http://www.gazete2023.com/haber/25086/mhpli-sinan-ogan-hocali-soykirim-olsun-dediakp-red-etti.html

Bebek katili ile el ele diz dize aşk yaşayan, Türk milliyetçiliği ayağımızın altıdır diyen bir hükümete de bu yaraşır zaten!

Bunların iyi değerlendirin ve unutmayın soydaşlarım! Yeri geldiği zaman da gereğini yapın lütfen!

Hocalı'da katledilen soydaşlarımızın ruhları şad olsun!

canım opelim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
bunların hesabı elbet sorulur