Baski Balata

speedy_forever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bılmıyorum ama ben yolda kaldım,banada öle demıslerdı..yolda kalmadan degıstır derım arkdsm...!!!!

10-ur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla benim eski peugeotda 60.000 de deiştirdim gerçi arabanın üstünden kaç acemi geçtii :D

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zge38 sana şöyle diyim, bizim 93 gt de 255 binde değistirdik, eskisi yenisinden daha yeni gözüküyordu:D :D :D

sen kafaya takma ,hele yeni kasada

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 135000de hala gidiyorum şimdilik bi problem yok.

spaceghost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım şuna dikkat ettinizmi.ARAÇ 2.2 DİZEL.BU araçlar kullanıcı iyi olduğu sürece derbyaj yakmaz.ben 300 bini devirmiş.2.0 zafira biliyorum.büyük motor.bu yüzden uzun süre kullanılır.
k.i.b

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
süper ya inş bizimkinide bu kadar gider ucuz bişey de değil ki meret değiştiresin

ScArC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kullanım şekli çok önemli ama işin içinde şans da olduğuna inanıyorum. fabrikadan çıkan her araba tıpatıp aynı deildir. yakıt tüketimleri, gidişleri, sorunsuzları farklıdır. işte şanslı olanlar fabrikadan iyi çıkan arabayı alıp kullandıkları zmn böyle sonuçlar alabiliyorlar. ben 293.000 km de debriyaj balatasını değiştiren birini biliyorum. kullanma şekli çok düzgündü ama trafiğe de girerdi, inişli çıkışlı yollarda da kullanırdı. yine de bu km yi görebildi.

MaviGsi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
genellikle agresif kullandığım ve de arada sırada ufak çaplı draglarda bulunduğumdan kaynaklı daha 6 ay önce değiştirmeme rağmen baskı artık sıyırmaya başladı ki daha öncede luk (tam yazılışını hatırlayamadım) taktırmıştım. bundan sonra artık bronz balata çaktırmayı düşünüyorum.
bu demek değildir ki balata veya araba kötü olduğu için değişim süresi kısaldı. tamamen kullanıma bağlı bişey bu...