Türkiye'den Televizyon Hatıraları

speedy20

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ali Sami Alkış'ın bir futbolcu için "Turgay Şeren'i koysan daha iyi oynar" demesi üzerine Turgay Şeren'in "yok ebenin.....!" şeklinde karşılık vermesi...

Adının "Fenasi", soyadının "Kerim" olduğunu söyleyen şahsın Yıldo'nun canlı yayınına telefonla bağlanması. Yıldo'nun olaya, adamın adını ve soyadını birkaç kez söyledikten sonra uyanması

süper koptum ya :D:D:D

speedy20

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ümit Aktan'ın Japonya'ya gitmediği halde Cunda'daki yazlığından maç anlatması... (Not: Bu bir iddiaydı, olayın içyüzünü bir tek Ümit Aktan bilebilir...)
Olayın iç yüzünü ben biliyorum.ümit haktanın sevgilisinin doğum günü çokta sıkılmış japonyada atlamış uçağa türkiyeye gelmiş.Neyse evde sevgilisini doğum günü kutluyorlar tam o sırada kanal6'ydı galiba arıyorlar tam o sırada .Ümit haktanda arkdaşlarına diyorki tezahurat yapın arkamdan telefonda konuşurken
Ümit haktan:Evet burada dünya kupası heyacanı çoşkuyla yaşanıyor
tamo sırada arkadan çok değişik bir tezahurat geliyo kafalarda iyi zaten milletim.Caddede değilde evde olduğu anlşılıyor zaten.

csener

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:kop: eline sağlık ...tşkler

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fenasi kerim harıka bu ya sagol paylasım ıcın hepsını gulumserek okudum

onur_arslan_59

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
eline sağlık aralarında gercekten unutulmayan cok sey var

reallaz61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İçlerinde hatırladıklarım var, hepsi superdi. Gerçi reha muhtarın yerini m.ali birand aldı zaten. O da koptu gidiyo.

hi_cazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ali Sami Alkış'ın bir futbolcu için "Turgay Şeren'i koysan daha iyi oynar" demesi üzerine Turgay Şeren'in "yok ebenin.....!" şeklinde karşılık vermesi...

Adının "Fenasi", soyadının "Kerim" olduğunu söyleyen şahsın Yıldo'nun canlı yayınına telefonla bağlanması. Yıldo'nun olaya, adamın adını ve soyadını birkaç kez söyledikten sonra uyanması

süper koptum ya :D:D:D

bu programı izlemiştim. Çok komikti yaa:D:D

Saadettin Teksoy'da her haliyle malzeme biriydi zaten.:D