Vectra A kasa hakkında kullanıcı önerilerine ihtiyacım var.

nohackmove

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oh sonunda arkadaşlar içim i rahatlatan cevaplar verdiğiniz için teşekkür ederim. hafta içi bu model için yedek parça bulabilmek için sanayiyi bi gezecem. bakalım yanımda götürebileceğim neler alabilirim.
anten-hava filtresi mutlaka alacaklarımdan. eğer mümkünse fan içinde gerekebilecek parçaları alıcam.

bide yapabilirsem sigorta şeması arıyacam. sigorta kutusu kapağında semboller var ama anlamlarını bilmediğimden bir işlem yapamamıştım. tabii bi set sigortada alsam iyi olcak.

motorun teklemsi veç calısması vs. aracın motorunu yıkadıysanız ondandır bizdede oldu muane girmeden önce yıkattık arabayı zor calıstırdık ustaya götürüdümüzde abi bu motor suyla yıkanmaz her tarafı elektrinok cevabını aldık

bu durumda nasıl yıkamalıyım :D
nemli bez yada sünger kullanarak yıkadım 1-2 kerede sabunlayıp yıkamak gibi olmuyor.

ünal

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Yağ lambası yanması bendede oluyor bazan... yağ çubugundaki seviyesinin üzerinde tutuyorum yağı...yani biraz fazla koyuyorum yağı...sorun kalmıyor...

aktapot

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimkide 94 model benzindede aynı sorun var lpg dede arabayı çalıştırıyorum sorun yok.gez toz stop ediyorum 10 dk bekle marşa bas bir türlü çalışmıyor.illa 1 saat geçmesi lazım çalışması için.her dediklri sensörü vs değiştirdim olmadı.yardımlarınızı bekliyorum