Vectra-B Araştırma

carvec

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar öncelikle merhaba , aranızda olmaktan mutluluk duyuyorum.
Benim 1998 toyota carina arabam var fakat son günlerde masrafı giderek artıyor.vectra ile aynı segmentte ama hiç vectra kullanmadıgım için farkını bilmiyorum.
Arabamı değiştirmek istiyorum 4000 tlde nakit param var.Vectra b düşünüyorum ama hiçbir fikrim yok , hangi model tutulur hangi renk satılmaz , alırken neresine bakıtmak gerekir.
yakıtını az çok tahmin ediyorum bendede 2.0 lt bi araba olduğu için.sizden ricam fikirlerinizi yazarsanız sevinirim.
tekrar aranıza katılmaktan mutluluk duydugumu belirtmek istiyorum.
zaman ayırıp fikrini belirten herkese şimdiden teşekkür ediyorum.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Hangi aracı alırsak alalım öncelikle aracın bakımlı ve orijinal olmasına dikkat etmeliyiz. Hele hele dökük, bakımsız, orijinal parçalardan yoksun olan bir Vectra alınırsa insanın ocağına resmen incir ağacını diker, o nedenle öncelikle piyasada düşük fiyatlara satılan Vectra'lardan uzak durmakta fayda var. Burada "ucuza alayım ben adam ederim" diyenleri çok gördük. Vectra'ların orijinal parçaları pahalıdır ama çok uzun ömürlüdür. Mesela ben 2006 yılında aracımın 100.000 km bakımı için çoğu ön düzen olmak üzere 2.500 TL ye yakın bir harcama yaptım halen o bakımla yola devam ediyorum (emekli olduğum için fazla yol yapmıyorum ama gene de her sene ön düzeni 2 kez kontrol ettirim). Yani bakımlı bir Vectra'ya ödenen para asla tüketicinin canını yakmaz.

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
98 model bir 2.0 vecta b cd ya da 1.6 gl öneririrm ama fiyatları uçuk uzun bir zamandır makyajlı kasalara yakın fiyat aralığı var 16000-17000civarı alabilirsiniz.bu modellerin motoru daha sorunsuz bence