Vectra b makyajli kasa

Ahmet becit

Kayıtlı Kullanıcı
78-Karabük
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar, dönem dönem foruma yazıyorum sorunlarımı ve vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda bazı sorunları çözüyorum, yine sizlerin bilgisine ihtiyaç duyduğum bu zamanda bana yardımlarınızı esirgemeyeceğinizi umuyorum,

2001 model vectra b makyajlı kasa aracım, hem benzin hem lpg de olmak üzere ani rölanti düşüşü yapıp stop etmektedir, bununla ilgili olarak egr ve ateşleme bobini değişti, bujiler değişti, gaz kelebeği söküldü ve en ince ayrıntısına kadar temizlendi, bu işlemi yaptıktan sonra 1 ay kadar hiçbir sorunum yoktu, fakat yine aynı sorunla karşı karşıyayım, araç herhangi bir arıza ışığı yakmıyor, cihaza bağlanıyor ve herhangi bir arıza kodu vermiyor, ne yapacağımı şaşırdım açıkcası, lütfen konu hakkındaki yorumlarınızı yazabilirmisiniz.

karayazar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar, dönem dönem foruma yazıyorum sorunlarımı ve vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda bazı sorunları çözüyorum, yine sizlerin bilgisine ihtiyaç duyduğum bu zamanda bana yardımlarınızı esirgemeyeceğinizi umuyorum,

2001 model vectra b makyajlı kasa aracım, hem benzin hem lpg de olmak üzere ani rölanti düşüşü yapıp stop etmektedir, bununla ilgili olarak egr ve ateşleme bobini değişti, bujiler değişti, gaz kelebeği söküldü ve en ince ayrıntısına kadar temizlendi, bu işlemi yaptıktan sonra 1 ay kadar hiçbir sorunum yoktu, fakat yine aynı sorunla karşı karşıyayım, araç herhangi bir arıza ışığı yakmıyor, cihaza bağlanıyor ve herhangi bir arıza kodu vermiyor, ne yapacağımı şaşırdım açıkcası, lütfen konu hakkındaki yorumlarınızı yazabilirmisiniz.

Lpgde bir sensör var ismini tam olarak hatirlayamadim benim arabadada vardi o sensoru degistiler akünün yaninda yani motorun sag tarafina geliyo ufak kibrit kutusu kadar bisey onu degistiler bilgisayara baglayip ayar verdiler duzeldi bi incele söyle derim

Ahmet becit

Kayıtlı Kullanıcı
78-Karabük
Siteyi ziyaret et
Kardeşim benzinde de yapıyor sadece lpg de değilki

Ahmet becit

Kayıtlı Kullanıcı
78-Karabük
Siteyi ziyaret et
Sadece bir arkadaşım cevap verdi tşk ederim

senator 2.5

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bahsettiğiniz stop etme sorununun birçok sebebi vardır. eğer arıza kaydı çıkmıyorsa rölanti motorunu ve oksijen sensörünü orjinal gm olarak değiştirmelisiniz. bu parçaların ömrü yaklaşık 100.000 km.