Vectra b2 için Lastik önerileri

emrekocamaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 2001 model 1.8 vectrama lastik alıcam ama ne alsam hem güvenliği iyi olsun hem fiyatı :) üzerindeki lastikler 2007 de falan takılmış heralde frene dokunmayla abs açılıyo çok sertlesti lastikler çatlak dolu :) ankarada nereden almamı hangi marka almamı önerirsiniz. Kışın çok çıkmam yola yani yazlık almayı düşünüyorum...

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
petlas alabilirsiniz... şirket araçlarında jeepimde ve vectramda eski araçlarımda kullandım ve kullanıyorum çok memnunum ve fiyatı makul

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sahibindenden.com'dan bakmanızı öneririm ben kışlıkalarıda yazlıklarıda ordan araştırıp aldım piyasa fiyatından çok fark eden sıfır montaj dahil olarak satılan 2011-12 üretimi lastikler var mesela geçen sene aldığım goodyearların üretim tarihi 2011di o kadar bayi gezdim ellerinde 2011 üretimide yoktu fiyatlarıda tanede en az 30tl fazlaydı

emrekocamaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
petlas alabilirsiniz... şirket araçlarında jeepimde ve vectramda eski araçlarımda kullandım ve kullanıyorum çok memnunum ve fiyatı makul

petlası bizim arkadaş megane 2 ye almış ilk aldığım gün iyi gibiydi diyo sonra anlamadım eski lastikler gibi olmaya başladı diyo yada eski lastikler çok kötüydü sıfır lastik takınca aradaki farktan dolayı iyi geldi alışınca kötü olduğunumu anlamadı bilemedim :D

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
petlası bizim arkadaş megane 2 ye almış ilk aldığım gün iyi gibiydi diyo sonra anlamadım eski lastikler gibi olmaya başladı diyo yada eski lastikler çok kötüydü sıfır lastik takınca aradaki farktan dolayı iyi geldi alışınca kötü olduğunumu anlamadı bilemedim :D

ben antalya gibi sıcak bir memlekette 3 yıldır kullanıyorum şirket araçları turizm aracı olduğu için yılda 100000-150000 km yol yapabiliyor otobüs otomobil ve midibus.. kendi aracımdada kullanıyorum kışları çok yağmurlu ve yazları asfaltı eritecek kadar sıcakda gayet dayanıklı çatlama v.s. olmuyor yol tutuşu iyi fren mesafesi iyi ben memnunum ... gidip çin malı bir lastik alacağıma petlas alırım...

ulubey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sırf abs sorunu için alacaksanız bence lastikle alakalı değil o durum eski aracımdada aynı sorun vardı 20km hızla bile giderken trafik ısıklarında dururken abs vuruordu. hem yazlık hem kıslık lastiklerle denedim sorun devam etti. illa alacaksanız michelin alın:)

emrekocamaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sırf abs sorunu için alacaksanız bence lastikle alakalı değil o durum eski aracımdada aynı sorun vardı 20km hızla bile giderken trafik ısıklarında dururken abs vuruordu. hem yazlık hem kıslık lastiklerle denedim sorun devam etti. illa alacaksanız michelin alın:)

:) tahminim lastik ile ilgili :) çnkü hani asfaltı çiziyolarla pütür pütür oluyo asfalt genelde sağ şeride yapıyolar kışın buz tutup kaymasın diye heh işte orada giderken neredeyse abs devreye girmiyo bile ama normal asfaltta frene hafif sert basınca hemen tak tak abs vuruyo :D

magic_ksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Continental ContiPremiumContact 2 tanesi 150peşin 155 kredi kartına 6 taksit

önceki lastiklerim michelin energy di ama bu continentalleri aldıktan sonra michelinin gereksiz fazla abartıdılğını öğrendim.

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kışın aracı çok kullanmıyorsan kış için bence yeni tarihli çıkma bir kar lastiği alabilirsin.Çiftini 150 liraya falan veriyorlar.Geçen gün galeriye gelen ikinci el bir aracın lastiklerini değiştirdiğimde görmüştüm.Vatandaşın biri jantları büyütmüş onlarısatılsın diye bırakmış sıfr gibiydi.

Diğer yönden genel kullanım için michelin öneririm.Kullandığım bütün araçlarda ısrarla michelin kullandım her zamanda her koşulda memnun kaldım.

emrekocamaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öneriler için teşekkürler. Continental duyumlarıma göre iyi bi lastik ama lastiğin hamuru nasıl ? yani yolda giderken yolun sesi falan gelirmi o konularda biraz takıntılıyım :D