vectra b2 jant yay bezdirdi

mskaynak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar lütfen yardım artık bu beni bezdirdi jant takdııma takacağıma pişman oldum.
şimdi benim sorunum şöle bişey gittim gerçekten beğenerek bi jant aldım bu jant
18" kosei K3 silver modelini taktım ve sürter die 215 35 R18 kullandım. gerçekten memnunum görünüşten.
ancak araba bilirsinizki jant taktıktan sora bi leylek konumuna geçer bu yüzden yay takmaya karar verdim.
ancak şimdi başka bi sorunla karşı karşıyayyımm yay takdıın zaman yok istten sürter yok çamurlukları kestir genişlet ve daha bir sürü tırı vırı şeylerle karşılaştım. şimdi de yeni bi öneri ile karşı karşıyayım jantların içerden traşlat (0.5 cm 1cm civarı) bölece busorunu ortadan kaldırırsın dedi yeni usta ve hiç bişey olmaz hep yaptıım iş dedi ya arkadaşlar bu konuda bana bi fikir verin yaa bu olayı daha önce yaptıran biri var mı? birde ankarada bu tarz birşeyi danışabilceğim bir usta önerirseniz sevinirm
şimdiden teşekkürler

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
skyeye ( erman ) a bir danış. Bilgili ve çözümcü bir arkadaşımız. Şahsi düşüncem ise tabiki olur.Bir de fön makinesi ile ısıtmak suretiyle davlumbazı sürten yerlerden esnetmekte çözüm olarak düşünülebilir.

alpervectra-B

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaçlık yay kullandıınız acaba?ve amortisörler orjinalmi.bu arada göbeği traşlatmak sağlıklı bi olay değil çünkü jantın tüm ağarlık merkezi ortasıdır.ciddi balans bozukluklarına sebep olabilir.çokta güzel bi jant modeli.ofseti 8,5 mu taktığınız jantlar ve bijon aralığı 112 olması gerek doğrumu.?bildiğim kosei ler pek 110 7,5 ofset üretilmez vectraya uyucak.ona göre yardımcı olmaya çalışıcam.

mskaynak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaçlık yay kullandıınız acaba?ve amortisörler orjinalmi.bu arada göbeği traşlatmak sağlıklı bi olay değil çünkü jantın tüm ağarlık merkezi ortasıdır.ciddi balans bozukluklarına sebep olabilir.çokta güzel bi jant modeli.ofseti 8,5 mu taktığınız jantlar ve bijon aralığı 112 olması gerek doğrumu.?bildiğim kosei ler pek 110 7,5 ofset üretilmez vectraya uyucak.ona göre yardımcı olmaya çalışıcam.

sağol arkadaşım ilgilendiin için direk taktık bişey yapmamıza gerek kallmadı
biraz acemiliğime geldi işte ofset konusunda bi fikrim yoktu bijon aralığı da yanılmıyosam 5x100 olması gerekir