vectra c hava hortumu yardım

sunal60

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abiler vectra c aracımın altına köpek girdi ve eksozun paralelinde bulunan iki adet hava geçen hortumu ısırmak suretiyle deldi. hortumlar çıt parmak kalınlığında ve hava kaçırıyor por por por diye ses çıkıyor. bu borular ne borusu acaba bilen bir yardımcı olabirmi. tşkler

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lpg borusu olmasın.benzin boruları var bir de fren sistemi boruları var

E6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sunal60

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nMoBoV.jpg

v57qNv.jpg

hortumların fotolarını çektim. hortumların bırının ustunde c... fuel yazıyor. c den sonrası okunmadığından ... koydum. bantla yapıştırdım köpeğin ısırdığı yerleri. lpg kokusu veya benzin kokusu yok. konuyla ilgili fikri olan yardımcı olursa çok sevinirim. tşkler

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Benzin hortumu o üzerinde yazı olan ama bildiğim kadarı ile o hortum dışı kapma içi bakır bir malzeme olması lazım sadece benzin filtresi yerlerinde ufacık bir plastik boru var başka da yok ben bu şekilde biliyorum. Zaten plastik hortum olsa o dişlemeye karşın delinir idi.

sunal60

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ndipi abi zaten delindi. elektrik bantıyla bantladım şuan bulunduğum yerde sanayi yok bir ustayada gidemiyorum.iki gün bantlamadan gezdim hortumları gazda değil benzinde değil inceledim hava geçiyor hortumda.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Samet kısa zaman içinde arkadaşlar yazar ama şu var ki lpg olması bana göre mümkün değil bakır boru var lpg için ve harbi kalın bir bakır boru öyle köpek filan dişlemesi ile delinecek bir malzeme değil. Bakalım diğer arkadaşlar ne diyecek?

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benzin deposunun içindeki hava basıncını dengeleyen bir sistem vardı yanlış bilmiyorsam.benzin deposuyla bağlantılı olduğu yüksek ihtimal

E6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi