vectra c lastik hk.

loopus_0618

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar iyi akşamlar haftasonu aracıma lastik alcam aklımda petlas var pt515 modeli hiç kullanan bu lastigi bilen varmı yerli malı hemen hemen aynı fiyatta kumho,hankook vs. lastik alacagıma petlas alıyım diyorum siz ne dersiniz düşünceleriniz nelerdir. bridgestne michelin filan çok pahalı geliyo şu anda alamam o fiatlara o yüzden petlasa yöneldim. yorumlar için şimdiden teşekkürler.

berfe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
marshal var kore malı kumholarla aynı fabrıkanın ürünü. 4 aydır kışlık vakumlularını kullanıyorum. ankara da dikmenin tüm rampalarını çıkmışımdır. çok memnunum. vakumluların tanesini 190 tl ye almıştım. tavsiye ederım.
benımde aklımda petlas vardı ama gittiğim satıcı ikna etti marshal almam konusunda iyik ide etmiş.
saygılar

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Petlas ürün gamında ve hamurlarında değişiklik yaptığını iddia ediyor.Fakat hiç kullanmadım.Yalnız şunu söyleyebilirim, eski petlaslar çok sertti, esnemiyordu çabuk yaralanıyordu.Eğer bu sorun halledilmişse denenebilir.Zaten petlas ın piyasada tutunamamasının sebebi sertliği ve bu sertlik yüzünden hem rahatsız olmsı hemde çabuk deforme olmasıydı.

loopus_0618

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
marshal var kore malı kumholarla aynı fabrıkanın ürünü. 4 aydır kışlık vakumlularını kullanıyorum. ankara da dikmenin tüm rampalarını çıkmışımdır. çok memnunum. vakumluların tanesini 190 tl ye almıştım. tavsiye ederım.
benımde aklımda petlas vardı ama gittiğim satıcı ikna etti marshal almam konusunda iyik ide etmiş.
saygılar

benimde vakumlular petlas bende onlardan çok memnun kaldıgım için yine petlas alıyım diyorum yarın çıkıp geziyim biraz bakalım alcaz artık bişeyler

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende masrhall almıştım. kore malı güzle demişti lastikçim. bır sıkıntı yaşamadım.

loopus_0618

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aldım arkadaşlar lastikleri oyuncak arabamıda aldım :) 155 tl ye aldım daha 3 haftalık lastikler şimdilik güzel bakalım ilerleyen zamanlar neler göstercek hepinize teşekkür ederim yorumlarınız yardımlarınız için.