Yağ Önerisi ?

erhulu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam
Tanışma bölümüne bişeyler yazmıştım ama Astra J Sedan euro6 136Bg aracıma 30.000 bakımı yaptıracağım, servis indirimli 940TL fiyat verdi. Garanti bittiği için o kadar para vermek istemiyorum. Yağ ve Filtreler de önerisi olan var mı?
Filtre
Orj / Bosch / Yan Sanayi
Yağ
Mobil 1 / Castrol

tşk..

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Selam
Tanışma bölümüne bişeyler yazmıştım ama Astra J Sedan euro6 136Bg aracıma 30.000 bakımı yaptıracağım, servis indirimli 940TL fiyat verdi. Garanti bittiği için o kadar para vermek istemiyorum. Yağ ve Filtreler de önerisi olan var mı?
Filtre
Orj / Bosch / Yan Sanayi
Yağ
Mobil 1 / Castrol

tşk..

Merhabalar mademki garantiniz sona erdi şu şekilde yapmak gayet mantıklı olacaktır. Benim önerim özel bir opel servisine gitmeniz olacaktır. Orada yine gm marka ürünleri kullanarak yukarda yazdığınız fiyatların 3 de 1 ine bakımı çözebilirsiniz. Ben cumartesi bakıma girdim. Yağ değişimi, GM yağ filtresi, hava filtresi ve polen filtresine toplam 200 TL ödedim.

cheyvii

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba, öncelikle mann filtre ve bosch kullanmanız iyi olacak. yağ konusunda Liqui Moly markasını tavsiye ederim.
gerçekten kaliteli bir yağdır.

b.arat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
@cheyvii üstadım yağ konularını hortlatmışsınız. Liqui nin iyi yağ olduğu yeteri kadar anlaşılmıştır.

67heryerde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam
Filtre
Orj / Bosch / Yan Sanayi
Yağ
Mobil 1 / Castrol

tşk..
opel astra h aracıma onlineyedekparca.com dan bakım seti aldım filtreler wunder markaydı yag da motuldu. hicbir sorun cıkrmadan kullanıorm suan.

• Beğen
Tepkiler: erhulu

BULUT1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende yıllardır onlineyedekparça.com sitesinden periyodik malzemeleri alırım ve bakımlarını servis dışında yaptırırım şu ana kadar herhangi bir sıkıntı yaşamadım ama wunder marka bir alt kalite bosch yada orjinal üretici firma

Nobran

Emektar Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gm filtre almak yerine mann filtre alarak filtre maliyetini daha da düşürebilirsiniz. Gm logolu filtreleri mann üretiyor aradaki tek fark logo. Gm filteyi elinize alıp sağına soluna bakarak mann ın kendi logosunu da görebilirsiniz. Bosch zaten filtreyi kendisi üretmiyor(kime yaptırıyor bilmiyorum) yetmezmiş gibi bir de sahte boschlar piyasada kıyamet gibi.