hava yastıgı

yasalt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yolda giderken yan hava yastıgı kendiliginden acildi. Problem ne olabilir, bilgisi olan arkadas varmı?

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence hiçbirşey yapmadan sağa çekip o şekilde resmini falan çekseydin.İlerde bi sorun olursa kanıtın olur.

yasalt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fotograf cektim ama yetkili servis hata kodu belirleyememesine ragmen sorumluluk almadı ve acikta kaldim. Problemin nereden kaynaklandigini bile ogrenemedim. Bilsem ona gore birseyler yapacagim.

yasalt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aslında bu konuda surekli bir garantinin olması lazım, cunku isleyen ya da kullanılan bir parca degil ve guvenlikle ilgili. Darbe ve hata kodu yoksa sorumluluk almaları lazım ama maalesef Türkiye'de bu konuda bir acik var. En azından bana problemin beyinden mi yoksa hava yastıgından mi kaynaklandıgını soyleselerdi ama onu da yapmadilar.

yasalt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araç uzerinde yetkili servis kesif yapti ve darbe, çarpma veya hata kodu belirlenemedi. Eger taşın çarpması sonucu olussaydi mutlaka soylerlerdi diye dusunuyorum. Bana sorun beyindeyse 2500 ytl, hava yastıgındaysa 400 ytl fiyat verdiler ama evet demeden de sorunu soylemediler. Ben de arabayi bırakmadim. Ne yapayim simdi ben.

Black_Sniper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sensörler bir darbe algılamış olsa gerek yada sensörde bir arıza oluşmuş olabilir..
Allah korumuş yine direksiyon airbagin açılsa ne olurdu..

yasalt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cok tesekkur ederim Black Sniper.

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Çok geçmiş olsun arkadaşım inanki bu konuda hiçbi fikrim yok olsaydı zaten yardımcı olurduk ...

spaceghost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok enteresan bir durum.tekrar geçmiş olsun.arkadaşım bunu araştır bence gayet ciddi bir durum.airbag patlaması için bir kaç unsurun yerine gelmesi gerek.önce aktif kemer gergileri.sonra beyin 2 glik yercekimi ivmesini algıladıktan sonra ateşler airbagi.çok şaşırdım.ilk defa duydum.beyin arızladır diyeme.zaten hepsi değişecek..inşallah tekrarı olmaz diyelim.,
k.i.b.

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gerçekten çok geçmiş olsun Allah korumuşta direksiyondaki airbag açılmamış