Üye Arşivi - Tanıtım Formatı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Sevgili Üyeler;

"Üye arşivi"in amacı birbirimizi tanımak ve bilgi birikimlerimizi paylaşmaktır.
Bu nedenle bu anabaşlık altındaki kişisel konu girişlerinizde lütfen aşağıdaki detayları dikkate alalım. Elbette bu bilgilerin bir başvuru formu gibi sırayla yazılması gerekmiyor. İsteyenler bunu bir anlatı içerisine de serpiştirebilirler. Ama, çok yalın ve tek satırlık, kimden geldiği bile belli olmayan tanıtımları lütfen değiştirelim ve yeni girişleri bu kriterlere göre gerçekleştirelim.

Üye Arşivi tanıtım formatı:

- İsim ve soyad
- İkamet ettiğiniz yer
- Mesleğiniz ve yaşınız
- Varsa otomobilinizin marka ve modeli

Tanıtım formatı yayın tarihi: 12/9/2006
(Bu tarihten sonraki tanıtımların hepsi formata uygun olmalıdır)

Bu Tanıtım formatına uymayan üyelerin tüm mesajları silinecektir.

Kendinizi tanıtmak için tıklayın: http://www.opelim.net/forums/newthread.php?do=form

Moderatörün son düzenlenenleri:

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bir de böyle deneyelim. Belki faydası olur.

01- opelim.net'e üye olan kullanıcıların kayıt olurken verdikleri e-mail adreslerinde mutlaka ad ve soyad geçmesi gerekmektedir. Aksi takdirde üyelikleri iptal edilecektir. Daha sonradan e-mail düzenlemesi yapan kullanıcılar, eğer e-mail adresleri belirtilen kritere uymuyorsa üyeliği silinecektir... opelim.net'e üye olan kullanıcılar, kendini ÜYE ARŞİVİ başlığı altında tanıtmak zorundadır. Aksi takdirde açtığı konular ve mesajlar silinecek gerekirse kullanıcıya uyarı verilecektir. Forumda yazılan mesajlardan, tamamen mesaj sahibi sorumludur. Şahısların yazdıkları mesaj ve yorumlardan dolayı www.opelim.net hiçbir sorumluluk kabul etmez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...