yardım

gunayhismi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba ben Günay,Antalyadan katılyorum.mat.öğretmeniyim.2004 opel vektra 1,6 comfort almayı düşünyorum.aracın önden hasarı var çok ciddi değil.pert kaydı yok.20,500 tl .sadece yapılan bölümde boya var.kaputta ön sağ ve sol çamurlukta boya var başka bi yerinde boya yok...nası alınır mı..bir de tüm 1,6 larda yokuşta debiryaj ısınıyormuş o da moralimi bozdu aydınlatırsanız sevinirim

schumici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu dediğiniz araç vectra c mi? 20.500 çok düşük bir fiyat bi terslik olmasın?

gunayhismi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vektra c derken?ama bu benim tamircim;adam kazalı iken uygun almış kendi yapmış o yüzden biraz ucuz

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fazlasıyla ucuz.Vectra C dir araç. Başka yerlerde vuruk boya olabilir.

gunayhismi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hoşgördük arkadaşlar da;yardımcı olursanız sevinirim.Ben antalya İskenderun yoluna gidip gelecem sürekli.bu sahil yolunu bilenler iyi bilir;virajlar çok keskin yokuşlar çok diktir.böle bi arabayla sorun yaşar mıyım?motoru küçük olduğu için baskı balata yanar diyorlar doğru mu

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hoşgördük arkadaşlar da;yardımcı olursanız sevinirim.Ben antalya İskenderun yoluna gidip gelecem sürekli.bu sahil yolunu bilenler iyi bilir;virajlar çok keskin yokuşlar çok diktir.böle bi arabayla sorun yaşar mıyım?motoru küçük olduğu için baskı balata yanar diyorlar doğru mu

Yolu iyi bilirim.İskenderunluyum.Baskı balatanın yanıcağını sanmıyorum.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabanın km si kaç da şase si sağlam mı yürüyeninde elektronik aksamında bir sıkıntı varmı bunlar önemli..

önden darbı olmuş boyası olmuş bunlar önemli değil önemli olan o kaza sonucu arabanın şase sinde motorunda yürüyeninde elektrik ve elektronik aksamında sensörlerde beyinde v.b bir sıkıntı arıza bozulma varmı km si kaçda yağ yakması yağ ürlemesi varmı kara duman atıyormu..

bu soruların cevabını bulursan yada biliyorsan neden ucuz olduğunuda anlarsın..

debriyaj olayına gelince baskı balata her aracın biter belli bir süre sonra neticede ömrü var. ama durup dururken hiç aracın debriyajı bitmez çok hor kullanmassan..