Yeni Astra HB 1.4 140 HP 205/60/16 için lastik

OMG

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar,
Yaz lastiği tavsiyesi lazım. Şu an arabada P7 ler var ama bu kez farklı bir lastik denemek istiyorum. Bu aşağıdaki lastiklerden hangilerini tavsiye ederdiniz? 4 lastik alacağım.

michelin energy saver +
conti premium contact 5
bridgestone turanza er300

şimdiden teşekkürler

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
söz konusu yaz lastıgı ise ve kıslık lastikleriniz varsa kesinlikle michelin energy saver derim. cok yumusak ve rahat bir lastiktir.ayrıca cok sessizdir. kısları michelin alpin kullanıyorum.

OMG

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet kış lastiklerim var, ultragrip 8, genel olarak memnunum ama biraz fazla yakıolar gibi geliyor bana..
neyse konu yaz lastiği, p7 lerde artık iş kalmadı ki şu zamana kadar bana güzelce hizmet ettiler ama ömürleri bitti..
Peki energy saver ile bunun bir sonraki modeli plus ile aralarında çok fark var mı? iştiyorum ki lastiklerim mümkün olduğu kadar sessiz olsun, yolu iyi tutsun ve pürüzleri de hissetmeyeyim yoksa Astra'ma ayıp olur =)

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
conti premium contact 5 bu lastik bence çok iyi bir lastik.

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet kış lastiklerim var, ultragrip 8, genel olarak memnunum ama biraz fazla yakıolar gibi geliyor bana..
neyse konu yaz lastiği, p7 lerde artık iş kalmadı ki şu zamana kadar bana güzelce hizmet ettiler ama ömürleri bitti..
Peki energy saver ile bunun bir sonraki modeli plus ile aralarında çok fark var mı? iştiyorum ki lastiklerim mümkün olduğu kadar sessiz olsun, yolu iyi tutsun ve pürüzleri de hissetmeyeyim yoksa Astra'ma ayıp olur =)

ben jettamda kullanıyorum.astramda good year var bunlar sert geliyor. bu arada 2 takım energy saver eskittik hiç bir sorunla karsılasmadık. yolu iyi tutsun istiyorsunuz ancak yaz lastikleri genel anlamda diger lastıklere göre zayıf kalır. secebileceginiz en iyi lastik ödül almıs ve kendini ispatlamıs olan michelindir.

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yaz kış premium contak5 var oldukça memnunum. Yol tutuşta da fren mesafesinde de başarılı. Astra nın süspansiyonu biraz sert lastikler yumuşak Allah'tan :D

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kış lastiği ile aracıınızın fazla yakması normaldir bunun o marka bu marka ile değil kışlık olması ile ilgili...artı kış havası