Yeni Astra yol bilgisayarı

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim burda görüklerimizzz.gülermisin ağlarmısın ya.ben başka markalarda duymadım hiç öyle enteresan arızalar

irfan_1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim burda görüklerimizzz.gülermisin ağlarmısın ya.ben başka markalarda duymadım hiç öyle enteresan arızalar
princekm saatinin arızası yüzünden çalışmayan ve/ veya yolda stop eden arabalar gördük
farklı ebatta lastik kullanınca Gaz boğaz kelebeği arıza veren arabalar gördük
cim'den şüphelenilip arka ampülünün patlak olması yüzünden vites değiştirmeyen otomatik şanzumanlar gördük
Hız sensör arızasının bir lastikteki havanın diğerlerinden 3 psi (yaklaşık 0,2 bar) düşük olması yüzünden bile oluştuğunu öğrendik.
daha neler gördük neler...
opelleri ben hep windows'a benzetirim, ara ara bütün beyinler programlanacak, sistem şöööyle baştan aşağı bir kurulacak. :)
bu sözler opeller için mi sarf ediliyor.İlginç çok ilginç hayret verici şaşırıyorum ALLAH ALLAH gerçekden çok ilginç arabalar...:alkis:

prince

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o yüzden orjinal opel = iyi opel

kurcalamaya gelmez, manyak arızalar verir

princekm saatinin arızası yüzünden çalışmayan ve/ veya yolda stop eden arabalar gördük
farklı ebatta lastik kullanınca Gaz boğaz kelebeği arıza veren arabalar gördük
cim'den şüphelenilip arka ampülünün patlak olması yüzünden vites değiştirmeyen otomatik şanzumanlar gördük
Hız sensör arızasının bir lastikteki havanın diğerlerinden 3 psi (yaklaşık 0,2 bar) düşük olması yüzünden bile oluştuğunu öğrendik.
daha neler gördük neler...
opelleri ben hep windows'a benzetirim, ara ara bütün beyinler programlanacak, sistem şöööyle baştan aşağı bir kurulacak. :)
bu sözler opeller için mi sarf ediliyor.İlginç çok ilginç hayret verici şaşırıyorum ALLAH ALLAH gerçekden çok ilginç arabalar...:alkis:

Emre_H7070

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Entresan arızalar hakıkaten 2 tane opel astra m oldu bu bahsettıgınız hıcbır arızayla karsılasmadım.Cok nadır de olsa cıkıyor demek kı.

savas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yokmu arkadaslar baska fikri olan...

bendede oldu cim modülü yazılımı servise yeni gelmiş benim araçtaki eski versiyonmuş servis tech 2 cihazı ile yeni yazılımı yükledi ve bir daha cim modülü hatası olmadı yani arıza değil bu sadece iyi yazılım yüklemek lazım.

yasin_basaran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende de Astra 2005 1.6 var farlar açıkken korna çalmıyordu sonra hız devir gösterge aydınlatma ışığını kısınca bu tuşta farları açtığımız yerin hemen sağında ufak bir düğme kısınca farlar açıkken korna çalmaya başladı.... diğer parçalarda sorun yok.

savas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende de Astra 2005 1.6 var farlar açıkken korna çalmıyordu sonra hız devir gösterge aydınlatma ışığını kısınca bu tuşta farları açtığımız yerin hemen sağında ufak bir düğme kısınca farlar açıkken korna çalmaya başladı.... diğer parçalarda sorun yok.

arkadaşlar anlattamıyorum bir türlü cim modülü prog. tech2 cihazı ile güncelleyin.en masrafsız yol bu bundan sonrada devam ederse parça değiştirirsiniz.