Yeniden Pug 206 ama Plus :D

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
işyerinden bi arkadaşımız aldı bakalım plaka çıksın haftaya falan heralde teslim edecekler... bi inceleriz artık :D

İzmiRli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra G de 98 den beri satılıyor... ön ve iç tasarım 207 den ama arka tasarım pek değişmedi.. 107 küçük ve 207 pahalı diyenler için ara modelmiş ama pek de ucuz değil baz fiyatı...

:kop::kop: abi AstRa G ye hiç girmeyelim bence:D:D:D 2050 senesine kadar bile üretiLse satılır o arabalar:D:D

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
106 ve 306'yı, hatta 205'i çok beğenmeme rağmen hiç bir zaman sevemedim 206'yı. 206+ satar mı...acayip satar. Hele ki filo için biçilmiş kaftan.

gOkO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aga +(plus) değil karesinide alsan bu araba beş para etmez.

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yanlışım yoksa 206 peugeou u iflastan kurtaran kasa oldu.

ELR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bütün mod.parçalarıda hazır alıcan efendi gibi abecilik yapmadan modlucan binicen. Güzel olmuş bence.

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
23 binden başlayan fiyatlar demişler. motor seçeneklerine bakmadım ama sanırım 1.4 motordan başlıyordur. bunların HDİ leri çok tuttu. ve sorunsuz gezdiler. dizeli bence çok tutucaktı. otomatik modelleride hanımların vazgeçilmezi olur.

Bu arada bu tür firmaların ellerindeki ürünleri son bir gayratla makyajlayıp kakıtması gayet doğal bir yaklaşımdır. 2001 yılında opel torbalıdak fabrikayı kapatırken elinde kalan F kasa parçalarını astra classik diye bir sedan tasarladı ama bildiğin F kasaydı işte. ve çokda ucuza satmıştı. donanım olarak zayıftı ama motor ecotec ti. şimsi F kasa hb araç üretsin clasik diye ben hemen alırım:D