Yokohama Cdrive2 ?

vvasp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.gulumsese.com
Yokohama Cdrive2 Almaya karar verdim asagıdaki linkte verilen bilgilerden ve videosundan etkilendim acıkcası. Öbür hafta sonu muhtemelen alacagım (malum kredi kartı günü).
Bir çok yerde okudum memnun olanlar baya bir cok hayırlısı deyip taktırıcam 4 lastik telde 660tl dedi 600 iner herhalde (195-65-15)

Tıkla İzle Oku

rubi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok çok iyi bir lastiktir kesinlikle pişman olazsın

gkhnsezer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam git michelin al aynı fiyatta ben yazın aldım 195-50-15 6- 620 tl fılandı....cok fark var dger lastıklerle arasında...

sapphire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Passatta Yokohama Cdrive kullanıyorum,çok memnunum.Gerçekten sessiz ve çok konforlu bir lastik,Cdrive2'de muhakkak daha geliştirilmiştir.Fakat üretim tarihine dikkat edin.

Airkar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracımında üstünde geldi 3.5 yıldır a.drive kullanıyorum çok dişi olmamasına rağmen bu kış aylarında malum afyonda hiç kaymadı çok şükür :) yokohoma diğerlerine göre biraz daha sert yapıya sahip ben michelin , lassa , goodyear kullandım eski araçlarımda benim tarzımda beni en memnun eden goodyear 2.cisi ise yokohamadır :)

Son düzenleme:

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yokohama Cdrive2 Almaya karar verdim asagıdaki linkte verilen bilgilerden ve videosundan etkilendim acıkcası. Öbür hafta sonu muhtemelen alacagım (malum kredi kartı günü).
Bir çok yerde okudum memnun olanlar baya bir cok hayırlısı deyip taktırıcam 4 lastik telde 660tl dedi 600 iner herhalde (195-65-15)

Cdrive kullanıyorum ve çok memnunum.Kesinlikle memnun kalırsın.Öncelikle çok sessiz ve orta yumuşaklıkta bir lastik .Daha doğrusu Cdrive da diş sertliği dıştan içeriye doğru azalan bir yapıda tasarlanmış. Islak performansı da başarılı. Cdrive 2 nin daha da geliştirilmiş olduğunu düşünüyorum.

TanerErbay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kendim S Drive kullandim cok memnundum. Pederin arabasina AC01 aldik, cok memnunuz. Ayni basariyi AC02 ile göstermedigini duydum, hatta lastikcim AC02 den pek hosnut olmadigini belirtti.

C Drive AC02 , C Drive AC01 kadar basarili degilmis anlasilan

vvasp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.gulumsese.com
Cdrive kullanıyorum ve çok memnunum.Kesinlikle memnun kalırsın.Öncelikle çok sessiz ve orta yumuşaklıkta bir lastik .Daha doğrusu Cdrive da diş sertliği dıştan içeriye doğru azalan bir yapıda tasarlanmış. Islak performansı da başarılı. Cdrive 2 nin daha da geliştirilmiş olduğunu düşünüyorum.

15jantın 91v si yokmuş 95h taktılar,sizinki neydi acaba ?

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
15jantın 91v si yokmuş 95h taktılar,sizinki neydi acaba ?

Benim ebat 195/50/15 ve 82H ,

15 dk nın üzerinde sürekli 210 km/hüstünde gitmedikçe V serisi lüzumsuz.

Hayırlı olsun lastikleriniz.Bu arada gözlemlerinizi paylaşırsanız cdrive2 nasıldır anlayalım.