07 d 8575

powerbaSS!!

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla sımdılık sorun yok sadece angellar bıraz buhar yapıyo yıkattırırken yıkayan kısıye derse :D su tutma farlara dıe pek bı sorun yoq

Ekli dosyalar

• SDC10059.jpg
    SDC10059.jpg
    69.1 KB · Görüntüleme: 28
  • SDC10058.jpg
    SDC10058.jpg
    72.8 KB · Görüntüleme: 28
  • SDC10057.jpg
    SDC10057.jpg
    91.2 KB · Görüntüleme: 25

meh33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mehmetim bende takmştm o farlardan ama keşke junyan yerine sonar alsaymışın neyse sana bi tavsiyem farlarla ilgili söktür ve etrafını silikonlatıp tak... bide iç kısımdaki 3ledi sinyallere bağla angellar tek yansın bide junyan mercekleri çok kalitesz malesef ben taktığımda bi uzun yol yapıb geldim ve gittiğim yerde ilan verdim far satılık die o derece kötü bence bu junyanlar ve hiç bi veccy b kullanıcısna önermem ama FK yada sonar mükemmel... herneyse mehmetim d8575in kıymetini bil antalyada değerliydi farklıydı biliniodu ve ankaradada dvm ettir ününü :) allah kaza bela vermesin....

powerbaSS!!

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eyw saol :=) ankarada dewm ettırıorum tabıkıde :D tanıdık cıkıyo ordan burdan tanılıo yanı bılerek sonar almadım junyanı tercih ettım sılıkonu cektırdım dun ledli stopları takarken dedıgın uygulamayı senın ıcın yaptırcam 3ledi sınyallere baglatıyım..bırde merceğini degıstırcez megane2 taktırcam sanırım bole olmuyo sen nnabıyosunu nasılsın??

scream38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
bu çakma gt mi yoksa gt mi :) renqinden dolayı.. allah kaza bela wermesin qüzel araç

powerbaSS!!

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardes hll olsun araba konusunda baya bilgilisin hemen nasılda anladın renginden dolayı GT olmadıgını valla hayal kırıklıgına urattın benı acıkcası bole bir cakma sende cıkartta suraya herkezın onunde gorelım hodri meydan boru degıl 2.0 170hp dyno sonucu ;) yeterli oldu sanırım sımdı cvabım !!

psicomega

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bide panjur alsan irmscher yada varsa steinmetz cok daha tatlı olur. zaten cok güzel maaşallah. alt hava girişindeki o metal görünümü de ya siyaha boya yada değiştir bişeyler yap biraz fason duruyo.

powerbaSS!!

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardesım ewt haklısın orayı bende sıyaha boyatmayı dusunuyorum panjurla bırlıkte.