09/09/09/

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
09/09/09 dünya aydınlılar günü olan bu tarihte aydında yapılan şenliklere davetlisiniz arkadaşlar güzel konserler ve etikinlikler olacak..tarihte on numara....

milli müçadelenin baş kahramanı ulu önder gazi MUSTAFA KEMAL ATATÜRK,silah arkadaşları ve aydının yunan işgalinden kurtulmasında büyük pay sahibi YÖRÜK ALİ EFE,kızanları ve silah arkadaşlarına tüm şahitlerimize allahtan rahmet ve bize bu güzel cennet vatnı bıraktıkları için ruhları şaad olsun..bende yeri zamanı geldğinde onlar gibi onlara layık bir evlat diyeyim artık,olmaya yemin ederimo kan damarlarımızda halaa mevcut

linki te detaylar arkadaşlar
http://www.mucadele.com.tr/haber/oz...ve-090909-dunya-aydinlilar-gunune-hazir/15884

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tek yorumu kendi kendime yapayım ...46 kişi bakmış bir kişi bişery bazmamış bu tarih 34/34/34 olsaydı şimdi bu konu sayfalarca olmuştu

ünal

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Aydınlılar adına güzel bir organizasyon....sitemizde ilgi eksikliği olabilir...ama böyle günlerde insanlar kendi yaşadıkları yerlere daha duyarlı oluyorlar...paylaşım güzel...:cool:

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzel düşünülmüş bir organizasyon :good:

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sitede fazla Aydın'lı yok herhalde. Haklısın valla ama normal gör Soner, Türkiye'nin 3'te 1'i İstanbul'da :) Siteninde çoğunun İstanbul'da olması normal:) Türkiye denince akla Aydın değil, Antalya değil, Ankara değil İstanbul geliyor :)

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
Bu tarihte evlenme dairelerinde sıra olur kesin, kaç senedir bir furya gidiyor. Aydın olaya farklı bir yaklaşım getirmiş, Ankara'da bu tarz bir etkinlik yoktu bildiğim kadarıyla. Civar kentlerdekiler katılabilir.

burack

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
burakcakirel.wordpress.com
tek yorumu kendi kendime yapayım ...46 kişi bakmış bir kişi bişery bazmamış bu tarih 34/34/34 olsaydı şimdi bu konu sayfalarca olmuştu
Soner abi ben aydınlıyım(söke) ama çalıştığım için ne yazıkki katılamıyorum.güzel bi etkinlik oluyormuş ama ne yazıkki ben katılamıcam.halk oyunlarında çok severim aslında.
Ayrıca bize böyle güzel bi vatan bıraktıkları için onlara teşekkür ediyorum.iyisile kötüsüle seviyorum yaaav memleketimi:D

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar cevre il yada ilcelerden gelicekler bugün hande yener yarında ferhat göcer ücretsiz konserleri var bilginize

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Aydınlılara iyi eğlenceler.
09/09/09 İzmir in kurtuluşu :)