1.4 TURBO LPG UYUMU

alize05

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 1.4 TURBO LPG UYUMU

Yasin90 link' Alıntı:
Ankara-eski asker-landirenzo, bunları toplayınca aklıma tek bir isim geliyor Hilmi DİZDAR. Doğru mu acaba?

valla hocam ismini şu an hatırlamıyorum ama batıkent'te bilgi hastanesinin önündeki sanayi sitesindeki lpg montajı yapan bir arkadaş. Aynı kişi ise nasıl birisi? :) lpg montaj işçiliği açısından soruyorum.

alize05

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ayrıca, bagajda sol tarafta bulunan bir sigorta kutusu gibi bir yer var. Orayı açtı filan. Bu araca emülatör lazım dedi. sonuç olarak lpg+yağlama+emülatör'e 3000 tl istedi. Ostim'de bulunan başka bir landirenzo bayisi ise 2400 tl fiyat verdi. Emülatör var mı yok mu bilmiyorum. böyle de bir durum var.

Yasin901

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

alize05 link' Alıntı:
valla hocam ismini şu an hatırlamıyorum ama batıkent'te bilgi hastanesinin önündeki sanayi sitesindeki lpg montajı yapan bir arkadaş. Aynı kişi ise nasıl birisi? :) lpg montaj işçiliği açısından soruyorum.

Kendisi eski asker, landirenzo bayisi ve batıkentteki o hastanye yakın bu kadar tesadüf olmz büyük ihtml Hilmi Bey, Aotobillpg şirketn adı, hemen yan tarafnda opel yedek parcası satan biryer var.

Kendsi olgun lpgde daha önce bir bayisinde müdürdü, kendsi yer actı.Ben kendisine 2 aracıma 2 yıl arayla lpg taktırdım, cok sükür Allaha memnunum bnmki 1.6 atmosferik.Fiyat biraz cok geldi bana 3bin, emülatör nedr ne işe yarar inan bilmyrm.
Tekrar lpg taktrck olsam, tekrar kendsne giderim gönül rahatlıgyla

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

alize05 link' Alıntı:
Ayrıca, bagajda sol tarafta bulunan bir sigorta kutusu gibi bir yer var. Orayı açtı filan. Bu araca emülatör lazım dedi. sonuç olarak lpg+yağlama+emülatör'e 3000 tl istedi. Ostim'de bulunan başka bir landirenzo bayisi ise 2400 tl fiyat verdi. Emülatör var mı yok mu bilmiyorum. böyle de bir durum var.
Astra j konusunda uzman, Türkiye'de en fazla montaj yapmış BRc bayi mocan gibi bir yer varken başka yerlerde macera aramazdım. Arkadaşım 1.5 yıl önce 1.4t'ye burada montaj yaptırdı şuan 70.000 km'de araç. Bakım harici sorun yaşamadı. Geçen ay bir arkadaş daha montaj yaptırdı. 1900 TL 9 taksit. Emülatör yoktu sizin araç 2200 lirayı geçmez.

velidurmuş

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Astra j konusunda uzman, Türkiye'de en fazla montaj yapmış BRc bayi mocan gibi bir yer varken başka yerlerde macera aramazdım. Arkadaşım 1.5 yıl önce 1.4t'ye burada montaj yaptırdı şuan 70.000 km'de araç. Bakım harici sorun yaşamadı. Geçen ay bir arkadaş daha montaj yaptırdı. 1900 TL 9 taksit. Emülatör yoktu sizin araç 2200 lirayı geçmez.

aynen katılıyorum bende mocan da taktırdım 5 ay oldu 8000 km yaptım tık yok maşallah

alize05

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

landirenzo'nun bizim araçlar için daha uyumlu olduğuyla ilgili bir bilgi var ortalıkta. BRC ile arasında uyum ve kalite farkı yok mu?

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

alize05 link' Alıntı:
landirenzo'nun bizim araçlar için daha uyumlu olduğuyla ilgili bir bilgi var ortalıkta. BRC ile arasında uyum ve kalite farkı yok mu?

Hocam Landirenzo kullanıcısıyım sıfır alırken bayiden taktırdım. Allah'a şükür çok memnunum ama Landirenzo'nun uyduğu tamamen yalan. Sadece anlaşmaları var diye öyle biliniyor. Herkes bilir BRC'nin bu işin uzmanı olduğunu :)

Hepsinin çalışma stili aynı, sadece bazı parçaları farklı. Landirenzo, BRC hangisi olursa taktırın ama arkadaşların da dile getirdiği gibi Ankara'da olursa MOCAN'da taktırın :)

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MuratS link' Alıntı:
güzel kardeşim madem bu kadar yollarını gözlüyordun hiçmi araştırmadın ne kadar yaktığını :) ben sana nacizhane tavsiyemi söyleyeyim.. Bu araca güzel işçilikle lpg montajı yaptıracaksın ve belki 100bin km hiç sıkıntı yaşamadan kullandın diyelim.. 4-5 yılda bu kadar km yaptın ve aracı satmak isteyeceksin.. Peki ben sana sorayım sen şimdi araç alıcaksın 2010 model ve lpg li 100bin km de.. 4 yaşında araç ve okudun sağdan soldan subap erittiğini ve alacağın varsa bile belki vazgeçeceksin.. Bunu cruze larda yaşadık araç ağır gitmiyo çok yakıo vs. Denildi ve 29-30 bine cruze 2. El satışları vardı.. Sonuçta sinek küçük ama mide bulandırıyor...

Velhasılkelam ben çok sıkışmadıkça aracıma lpg taktırmayacağım.. Lpg taktıran arkadaşlar bna darılmasın ama bunları yaşayacağız hiç lpg takılmamış araçlar daha yüksek fiyata gidecek. Ben olsam motor kapağı açılmış pistonu değişmiş araca yüksek fiyat vermem çünkü basit bir iş değil bu randıman tutmayabilir.. Bu yazdıklarım yoruma açıktır darılmaca gücenmece yok.. Madem çok yakıo 10bin e palıo al tüpe vereceğin pistona vereceğin paraya :)

tekrar söylüyorum kardeşim motorun ömrünü lpg de artırmak istiyorsan adres İŞÇİLİKTİR
+1