1.4T Astra lpg dönüşümü için tavsiyelerinizi talep ediyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

milyoncubaba1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar geçen hafta bende opelsizasla.com sayesinde Astra sahibi oldum ailesine katıldım :) beni az çok tanırsınız.
aracıma ciddi anlamda LPG taktırmayı istiyorum fakat fazla acele etmeden doğru karar vermek istiyorum. bu yüzden tavsiyelerinize ve tecrübelerinize ihtiyacım var. bana yardımcı olursanız çok sevinirim
geçen hafta BRC den bir teklif aldım her şey dahil 2100 tl dediler. Landrenzo ve Prins ilk tercihim olarak duruyor. daha önce Landrenzo kullanıcısı olarak cok memnun kalmıştım.
aracım 1,4t sport manuel.

KaHiN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 1.4T Astra lpg dönüşümü için tavsiyelerinizi talep ediyorum.

öncelikle aracınız hayırlı olsun allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin, evet az önce başka bir konuda arkadaş size sattığınız yazmış yabancıya gitmemesi çok iyi olmuş, reklam yapmak niyetinde değilim ama ben farklı araçlarımda landirenzo ve atiker kullandım sadece, atiker başlı başına bir felaket onu söyleyeyim tabiki işcilik çok önemli fakat atiker bence aldığı parayı haketmiyor, landirenzo ise cruze'm da vardı gayet memnundum, http://forum.donanimhaber.com/m_66186133/tm.htm buradaki konuyu bayabi inceledim dünden beri bizimde bir lpg takma durumumuz oldu da, sizde bir inceleyin derim şikayetlere bakın önerilere bakın derim, adamlar bence işin ustası diye düşünüyorum tabi prinse'de gözardı etmemek lazım ama landirenzo çalışanlarıda çok ilgililer en ufak sorunda halledene kadar aracın başındalar..kısaca önerim landirenzo olacaktır..

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

Hayırlı Olsun Bayadır Sesin Soluğun Çıkmıyodu Vazgeçti dedim sanırm ama neyseki yanımızdasın tekrar hayırlı olsun kardeşim Allah kazasın belasız binmeyi nasip etsin..

milyoncubaba1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mrt54 link' Alıntı:
Hayırlı Olsun Bayadır Sesin Soluğun Çıkmıyodu Vazgeçti dedim sanırm ama neyseki yanımızdasın tekrar hayırlı olsun kardeşim Allah kazasın belasız binmeyi nasip etsin..

saolasın kardeşim evet giremiyodum bayadır iş yoğunluğundan maalesef. Bundan sonra daha cok burada olacağım inşallah :)

milyoncubaba1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

KaHiN link' Alıntı:
öncelikle aracınız hayırlı olsun allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin, evet az önce başka bir konuda arkadaş size sattığınız yazmış yabancıya gitmemesi çok iyi olmuş, reklam yapmak niyetinde değilim ama ben farklı araçlarımda landirenzo ve atiker kullandım sadece, atiker başlı başına bir felaket onu söyleyeyim tabiki işcilik çok önemli fakat atiker bence aldığı parayı haketmiyor, landirenzo ise cruze'm da vardı gayet memnundum, http://forum.donanimhaber.com/m_66186133/tm.htm buradaki konuyu bayabi inceledim dünden beri bizimde bir lpg takma durumumuz oldu da, sizde bir inceleyin derim şikayetlere bakın önerilere bakın derim, adamlar bence işin ustası diye düşünüyorum tabi prinse'de gözardı etmemek lazım ama landirenzo çalışanlarıda çok ilgililer en ufak sorunda halledene kadar aracın başındalar..kısaca önerim landirenzo olacaktır..

tavsiyeniz için teşekkür ederim tek korkum aracın 1.4 t olması. sübap kapaklarında sorun yaratıyomus sanırım tam olarak teknik bilgim yok. brc de 150 km hızdan sonra motora benzinde enjekte ediomus. ama aklımda hala landrenzo var tabiki.
gönderdiğiniz linki inceleyeceğim şimdi

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Tekrar hayırlı olsun kardeşim. (:)

LPG içinde Allah baht açıklığı versin inşallah dertsiz sıkıntısız bir kit ve işçilik denk gelir, keyifle binersin arabana her daim. :)

milyoncubaba1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Tekrar hayırlı olsun kardeşim. (:)

LPG içinde Allah baht açıklığı versin inşallah dertsiz sıkıntısız bir kit ve işçilik denk gelir, keyifle binersin arabana her daim. :)

iyi dileklerin için teşekkür ederim kardeşim çok saol :)

static

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net

landirenzo 2500 tl 2 yıl motor garatisi yada 100000 km --prıns 3500 tl motor garantisi için 2 yıla 200 tl istiyorlar turbolu olduğu için ikiside yağlamalı sistem fiyatı

prıns ın parçaları bosch vb olduğu için fiyat farkı varmış

landirenzo ise kendi bünyesinde parça üretiyormuş.

milyoncubaba1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

static link' Alıntı:
landirenzo 2500 tl 2 yıl motor garatisi yada 100000 km --prıns 3500 tl motor garantisi için 2 yıla 200 tl istiyorlar turbolu olduğu için ikiside yağlamalı sistem fiyatı

prıns ın parçaları bosch vb olduğu için fiyat farkı varmış

landirenzo ise kendi bünyesinde parça üretiyormuş.

ben daha önce landrenzo bayisi olarak Dolapdere sanayi sitesindeki yeşil otogaz a gidiyordum. bayiden bayiye fiyat farkı değişmez sanırım. onlarda telefonda buna yakın bir fiyat vermişlerdi. ortalama.

static

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net

milyoncubaba link' Alıntı:
ben daha önce landrenzo bayisi olarak Dolapdere sanayi sitesindeki yeşil otogaz a gidiyordum. bayiden bayiye fiyat farkı değişmez sanırım. onlarda telefonda buna yakın bir fiyat vermişlerdi. ortalama.

benim sorduğum yer burası çok fiyat farkı olmaması lazım tabı kredi kartında 100 tl artıyo fiyatlar bu bayi iki markayıda takıyormuş..

AYOTOGAZ
cumhurriyet mah .beykent sanayi sitesi no 103
beylikdüzü/İSTANBUL
www.ayotogaz.com--- --sebahattin@ayotogaz.com
7/24 TEKNİK DESTEK:0532 411 80 40 İŞ TEL:0212 8739905

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...