1.6 Twinport (Z16XEP) egr iptali

_berkay_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yanlış aklımda kalmadıysa üst taraf emme alt taraf egsoz zaten elini deliğe soktuğunda egsozun daha kirli olduğunu görebilirsin.egsozu kapatki egr nin içi temiz kalsın kurum bağlamasın

GALERİCİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben çok memnunum egr iptalinden sonra (i-tec) aytekinle beraber yaptık hem onun aracına hemde benım aracıma eski üyeler bilir (i-tec) i ortalama 1 saat sürüyor sökmek takmak

muratenes

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dizellerde verimli oluyormu bu iptal işlemi? deneyeniz varmı aranızda?

kadett

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işlemi kendim yapmaya çalışcam yarın sonuçları bildiririm buradan. 2 adet conta kestirmeyi düşünüyorum. birisi tamamen kör olarak diğerinde ise yukarıdaki deliğin olduğu yeri kapatarak kestirecem. öncelikle iki deliği de kapalı olan contayı takacam arıza ışığı yanmazsa yola devam:) yok yanarsa diğerini takmayı düşünüyorum. teşekkürler paylaşımınız için.

Omer Bey siz ne olur ne olmaz Bunu usta ile birlikte yapin :)
Bazen Okadar kolay sekilde Olmuyor :)

mysterious

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dizellerde verimli oluyormu bu iptal işlemi? deneyeniz varmı aranızda?

ben iptal ettirdim sonuç olarak kalkışlar ve 3000 devirden sonraki hızlanma bayaa iyileşti...

ama arıza ışığını ne yaptıysak söndüremedik.

sertancay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende astra g kasa var devre yaptım olmadı...conta kestirdim (tamammen kör conta)olmadı..olmadı derken arıza lambasını yaktı sürekli bende en sonunda egr iptalini iptal ettim :) alt devrilerde dedikleri gibi bir canlanma oluyor ama uçmasınıda beklemeyin...

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
ben çok memnunum egr iptalinden sonra (i-tec) aytekinle beraber yaptık hem onun aracına hemde benım aracıma eski üyeler bilir (i-tec) i ortalama 1 saat sürüyor sökmek takmak
sizinki tech2 ile iptal oluyor ecu dan daha etkili oluyor ayrica söküp takmak 15 dakika ama ;)

Birankarali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar conta ile egr iptalini bayram sonunda ustamla birlikte gerçekleştirecez. şimdilik deneme amaçlı fişini çektim silkelenme yok denecek kadar azaldı. arıza ışığı yandı tabiki ama başka bi sorun yaratır mı sizce?