1.7 dti egzos ne önerirsiniz?

burhan53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mrb arkadaşlar yaklaşık 2 ay önce 1.7 dti corsa aldım aracımla ufak ufak oynamaya başlıyorum ilk önce egsoztan başlamak istiyorum dizel egsoz ne önerirsiniz?hiç dizel araç kullanmadım yardımcı olursanız sevinirim

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dizelde pek egzos sesi alamazsınız isteyince alınılırda biraz teferruatlı iş katalizör iptali orta susturucu iptali falan gerekir diye düsünüyorum ben..

nightboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede ama hepsini yaparsan sağlam ses alabilirsin

R.I.P

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Performans için takıcaksan diesel için best exhaust no exhaust! Yani komple düz boru ses için takıyorsan hiç uğraşma bile

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
nop 91 de bie egzost sesi var aklınız çıkar blow off filan süper mehmet gazihana bi danış derim nasıl olsa istenbuldasın

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
blow off mehmet abıye daniş ;)

nastres

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım myracing var bende katalizör iptali yap onu tak benzinliden daha iyi ses veriyor
bi araştır istiyorsan ben cıkardım duruyor öle sana vereyim istiyorsan yemek ısmarlarsın başka bişi istemem gönlün olsun.

burhan53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dediklerinizi değerlendireceğim arkaşalar bu katalizör iptalinin arabya herhangi bi zararı var mı?

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence egzoza çok fazla elleme..Duman show oluyor sonra köfteci arabası gibi..Kat iptali + düz boru + catback ile gayet güzel olur.Çok büyük borular ile susturucusuz bir sistemin alt devirlerde kayıp vereceğini düşünüyorum...Bu sebeple sona iyi bir susturucu takmanı öneriririm. MyRacing,Otto gibi birşey olabilir normal fiyatlı olarak...Magnex veya DC de tavsie ederim.