1.9 cdti opel vectra 2006 model yeni yüz

• Konuyu başlatan estatica
  • Başlangıç tarihi

selim85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tip olarak bende seviyorum ama bir arkadasın babasında vardı.. cok ses cıkarıyor demişti..içeriye değil tabiki.. dogru mu? belki o arabada problem vardır tam bilmiorum...

selim çakır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
emekte var 30 bin tl diyor acılır tavan var ama koltuk ısıtma yok 2006 model 200binde arac bu km normalmi arkadaşlar sport tuşu ve park sensörüde var ilgimi çeken koltuk ısıtmalarının olmamayışı dizeller de elagans modelleri full deyilmi acaba? dizeller kaç bin km yapıyor bilen varmı aracı duvarın arasına öğle bi yanaştırmışlarki fazla inceleyemedim 3 parcada boya var. dizel vectra alırken neye dikkat etmeliyiz kullanan arkadaşlar var ama bakımları motor ömrü bunlarda bana gerekli bende 1,6 var performansı şehir içi vasat dizel düşünüyorum.dizeli almam zaman alacak.km az olan aracların fiyatları dizell için söylüyorum bayağı yüksek.şanzıman otamatik galiba sıkıntılı bi sistem.bunu biliyorum birde enjektörleri arıza yapınca eski dizeller gibi pompa enjektör tamircileri var buralarda tamir ediliyormu?dizellerde sert bir yapıyamı sahip yani cukurlarda ve kasislerde ben vectrayım diyormu? turbolarda sıkıntı ollmayacağını yazmış arkadaşlar nette. triger deyiştirme olayı bu 1,9 dizellerde varmı başka markalarda triger derdi yok.aklıma takılan temel sorular bunlar birde km ne yakıyor cok merak ettim kullanan arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
triger kayisi var her 8 yil yada 150 000 km bir degismesi lazim 1.9 150 hp den bahsediyorum ama keske kac hp oldugunuda yazsaydin daha cok yardimci olurduk..
200.000 km bence cok fazla motorlari güzel genelde sorunsuz araclar ama nedendir bilmiyorum markasi hic fark etmiyor 200.000 km deki arabaya kesinlikle alici olmam sizde olmayin..
benim zafi dede ayni motor var yardima ihtiyaciniz olursa yardimci olurum..

KKAggressor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben 2006 Siyah Vectra 1.9 CDTI Tiptronik Aldım... 89.000 Km de...

Bu aracın Gaz pedalına hala alışamadım. Bazen köklüyorum , inanılmaz bir ivme ile fırlıyor gidiyor, bazen de fırlayacak gibi ileri atılıp sonra yüksek devirde bir müddet bekliyor.. Bu aracın Gaz pedalı ile vites geçişlerini iyie çözmüiş olan var mı ?

Bide şanzıman da problem vcarsa nasıl anlarız ?

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben 2006 Siyah Vectra 1.9 CDTI Tiptronik Aldım... 89.000 Km de...

Bu aracın Gaz pedalına hala alışamadım. Bazen köklüyorum , inanılmaz bir ivme ile fırlıyor gidiyor, bazen de fırlayacak gibi ileri atılıp sonra yüksek devirde bir müddet bekliyor.. Bu aracın Gaz pedalı ile vites geçişlerini iyie çözmüiş olan var mı ?

Bide şanzıman da problem vcarsa nasıl anlarız ?
sanzumanda problem oldugunu zannetmiyorum otomatik vitesi bir güncellettirin bence ..

svs.joker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
emekte var 30 bin tl diyor acılır tavan var ama koltuk ısıtma yok 2006 model 200binde arac bu km normalmi arkadaşlar sport tuşu ve park sensörüde var ilgimi çeken koltuk ısıtmalarının olmamayışı dizeller de elagans modelleri full deyilmi acaba? dizeller kaç bin km yapıyor bilen varmı aracı duvarın arasına öğle bi yanaştırmışlarki fazla inceleyemedim 3 parcada boya var. dizel vectra alırken neye dikkat etmeliyiz kullanan arkadaşlar var ama bakımları motor ömrü bunlarda bana gerekli bende 1,6 var performansı şehir içi vasat dizel düşünüyorum.dizeli almam zaman alacak.km az olan aracların fiyatları dizell için söylüyorum bayağı yüksek.şanzıman otamatik galiba sıkıntılı bi sistem.bunu biliyorum birde enjektörleri arıza yapınca eski dizeller gibi pompa enjektör tamircileri var buralarda tamir ediliyormu?dizellerde sert bir yapıyamı sahip yani cukurlarda ve kasislerde ben vectrayım diyormu? turbolarda sıkıntı ollmayacağını yazmış arkadaşlar nette. triger deyiştirme olayı bu 1,9 dizellerde varmı başka markalarda triger derdi yok.aklıma takılan temel sorular bunlar birde km ne yakıyor cok merak ettim kullanan arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim

Konsoldaki ekran cok yakışmış sanırım fabrika cıkışlı olsa gerek , nerden bulabilirim acaba ?

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o ekran fabrika cikisi degil ama konsola tam oturuyo ayni zamanda direksiyon kumandalari da calisiyo. selim abi o ekrani çin den getirtti fakat ona benzer urunler sahibinden.com da var ordan bakabilirsin...

mustafa_ksu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya aslında benimde 2005 ve üzeri 1,9 cdti veya 2,0 turbo almam lazım. Konfor,donanım ve güvenlik benim araçta oldukça iyi ama artık birazda performance istiyorum. Bu seferde yakıt ve vergiler korkutuyo haliyle insanı :D Biraz git gel yaşadıktan sonra en iyisi 1,6 dır diyip hayatıma devam ediyorum ;) Körler sağırlar birbirini ağırlar misali :D

cix

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm arkadaşlar 2005 vectra c aracıma ön arka ve yan opc tampon eklerin bakınıyorum ama nerden bulabiliceğimi bilmiyorum fikri olan varsa paylaşırsa sevinirim.