10.000 tl civarı corsa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sekole

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar,
malüm araba fiyatları fena durumda, eskiden yüzüne bakmadığımız arabalar bile 10.000 tl nin çok üstünde, (ama gerçekçi fiyatlar tabi ki değil) buna rağmen en fazla 10.000 tl ye bi araba almak istiyorum, gönlüm de corsa dan yana fakat bu fiyatlara ya tek kapılar ya da hidroliği bile olmayan modeller var. bu sebeple
bu araçları önerir misiniz, yani tek kapı biliyorum zor satılır. hidrolik olmayanları kullanan varsa direksiyon sert midir, yorumlarınızı bekliyorum özellikle kullananlar bi el atın...

selefkos3334

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha önce 1995 çorsa swing vardı. direksiyon hidrolik mi değil mi arkadaşlar anlayamıyordu.hidrolik değil deyince şaşırıyorlardı. şimdi 1999 corsa gls var aynı seviyede sertlikleri.

meser70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Îki seneye yakin 2001 model tek kapi corsa c kullandim. Hiç beklemeden sattim. Benim sattigim arkadasda birkac hafta once satiliga cikardi iki gun icinde 13500 liraya satti. Yani her aracin musterisi vardir.

sekole

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha önce 1995 çorsa swing vardı. direksiyon hidrolik mi değil mi arkadaşlar anlayamıyordu.hidrolik değil deyince şaşırıyorlardı. şimdi 1999 corsa gls var aynı seviyede sertlikleri.

denemek lazım ama temiz bişey bulamıyorum maalesef,

Îki seneye yakin 2001 model tek kapi corsa c kullandim. Hiç beklemeden sattim. Benim sattigim arkadasda birkac hafta once satiliga cikardi iki gun icinde 13500 liraya satti. Yani her aracin musterisi vardir.

şu an tek kapı corsa bile geçen senenin 5 kapısıile aynı fiyat noluyo anlamadım, hiç alan satan da yok...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...