14 subat yaklaşıyorr.

s2k_Vtec

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tek taş pahalı hediyeler falan hikaye,o pahalı şeyleri önemseyen kız toptan hikaye,alın bir çiçek birde öpün geçsin bitsin..

bako

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 nizin ortak kullanabilecegi ikiz olan birşey mesela fincan kupa anahtarlık takım saat kaşkol pahalı hediye ilk zaman benimsenir vay be bana verdigi deger önem denir ama günü geçince sorumluluk olur taşımak olur ne alırsdan al yanında mutlaka bir gül al

AvO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kabında beraber çekindiğiniz bir resim olan çikolata alın derim.Link vermek yasak olduğu için linkini veremiyorum.Baya değişik ve güzel geldi bana :D Kırmızı kalp şeklinden oluşan bir kutu, içini bi açacak kare kare çikolatalar,hepsinin dış kabında beraber çekindiğiniz resim basılı :D
(Sap olduğu halde hediye bakan garip üye :D:D)

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir tane kaliteli kapaklı gümüş ayna alın kapağını açın içine kağıtla "hergün düşlediğim güzelliği seninde görmeni istedim" yazın ve kapatın sonra hediye paketi yapıp verin bizzat denenmiştir onaylanmıştır.

vectra delisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benimkine ne alsam kabulü, hediye seçmek için zorlanmıyorum bile önemli olan onu hatırlamam ve onunla beraber olmammış. Ama bu sene güzel ve gösterişli bişeyler almayı planlıyorum.:)

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Sevgiler gününde tek taşmı alınır yahu ne yaptınız!.

Bir tane kaliteli kapaklı gümüş ayna alın kapağını açın içine kağıtla "hergün düşlediğim güzelliği seninde görmeni istedim" yazın ve kapatın sonra hediye paketi yapıp verin bizzat denenmiştir onaylanmıştır.

Muhteşemmiş.

Dunedain55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizde sevgili yok biz napacuuuk :D

cgty_41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

işte bu ;) teşekkür ederim yarın hemen bir gümüşçüye gidiyorum :)