14972 bu ne ya

arslanamca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar geçenlerde forumda okumuştum. frene ve yol bilgisayarı çubuklarına basınca arıza kodlarını veriyo diye. bu gün yaptım ve ekranın sol üst köşesinde 009 sağ üstte 006 ve altta ortada da 14972 diye bişiy yazdı. merak ettim forumdan baktım bu numara hariç bir sürü numara var.. bilen varsa beni mutlu edersiniz teşekkürler.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bende ilk defa duydum böyle bir uygulamayı. benim bildiğim yok biraz daha teferruatlı hata kodu öğrenme konusunda. forumdan öğrenmiştim bende...

S

Sertan_c

Bilgi Girilmemiş
o frene falan basmadan yol bilgisayarının iki tuşuna da basılı tutunca çıkan bir yazı ve bir yerde okuduğuma göre yol bilgisayarının sürümü falan gibi bişeymiş.
arıza ile ilgili kodlar değil yani. o yüzden bulamamışsınız. isterseniz freni falan karıştırmadan deneyin tekrar iki tuşa birden basılı tutun aynı rakamların çıktığını göreceksiniz.
siz sanırım o gaz fren olayını yanlış yaptınız yada arıza olmadığından versiyonunu verdi yol bilgisayarının...

arslanamca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
frene gaza basmadan da veriyo bu numarayı.. yarın bi gösteriyim neymiş bilgi veririm .. sağolun

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar yazmış bu numaranın ne olduğunu... çıkan diğer numaralarda senin yol bilgisayarının hangi motor şanzuman ve teype göre kalibre edildiğinin göstergesidir...