16.yüzyilda ingiltere

irfan_1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şimdi adamlar özellikle bizleri ucakdan indirmeden önce ilaçlıyor sonra içeri alıyorlar.Bunları temizligi ögretende kabahat...Pislik adamlar..

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tarih çok güzel ve gizemli..Her an yeni birşeyler öğrenebiliyoruz..Bizden öğrenmişler ama iyi uygulamışlar..Halende öyle...

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Hem pisler vede barbarlar.1 ci dünya ve çanakkale savaşlarında esir aldıkları gazilerimizi barakalara doldurup canlı canlı yakan onlar. Çanakkalede yaralı taşıyan gemilerimize karada yaralı toplanma yerlerine kızılay bayrağı görünür olduğu halde top atışları ile 20000 şehit vermemizi bu yola sağlayan adi millet barbarlığın en önde gidenidir. Dün neyse bu günde ırak ta barbarlığını sürdürüyor. Namertler.:( :( :mad:

VSS-1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
@ALPASCH: Yazdıgın bir Alman Forumunda olsa ve biliyorsun - Almanyada yasıyorsun - Türkler hakkında aynı sey olsaydı hemen Rassismus olurdu, yani Türkcesi: IRKCILIK, ve cevaplarada bakıyorum, cogu bunu dogruluyor. Ne maksat acısından böyle bir makaleyi yayınladın? Insanlık, bu hangi ırk, din olsun zor zamanlardan gecmistir - bu bizim insanımız olur, bu herhangi bir milletden olabilir! 1nci Dünya savasında ingilizler tabii insan dısı hareketlerde bulunmuslardır, Savas zamanında her sey yapılmıstır - peki ama bizim komsumuz müslüman arabların ingilizlerle beraber olup bizim Türk askerlerine saldırmalarına ne demek lazım? Bu gercekleride unutmamak lazım! Onun icin Türkiyenin tek bir yolu vardır o da tek ismi: ATAM iZiNDEYiZ!

irfan_1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
VSS-1' Alıntı:
@ALPASCH: Yazdıgın bir Alman Forumunda olsa ve biliyorsun - Almanyada yasıyorsun - Türkler hakkında aynı sey olsaydı hemen Rassismus olurdu, yani Türkcesi: IRKCILIK, ve cevaplarada bakıyorum, cogu bunu dogruluyor. Ne maksat acısından böyle bir makaleyi yayınladın? Insanlık, bu hangi ırk, din olsun zor zamanlardan gecmistir - bu bizim insanımız olur, bu herhangi bir milletden olabilir! 1nci Dünya savasında ingilizler tabii insan dısı hareketlerde bulunmuslardır, Savas zamanında her sey yapılmıstır - peki ama bizim komsumuz müslüman arabların ingilizlerle beraber olup bizim Türk askerlerine saldırmalarına ne demek lazım? Bu gercekleride unutmamak lazım! Onun icin Türkiyenin tek bir yolu vardır o da tek ismi: ATAM iZiNDEYiZ!

ondan mi biz soykırımcı oluyoruz?Biz ırkçı degil MİLLİYETÇİYİZ.(parti olarak algılanmasın lütfen)Almanların ne demesi önemli degil sanki onlar çok mu iyi?Biz tek vucud tek yürek olmalıyız ve olacagız.Olmak zorundayız.Ne arap ne ingiliz nede alman fransız biz biziz, bir bütünüz.BOSNA DAN DOGUTÜRKİSTAN'a kadar.Atalarımıza yapılan herşeye tepki vermek sence IRKÇILIK sa sorun kimde bilemiyorum.Sanırım bu kadar tepki verenlerde sorun sen dogrusun biz yanlış.

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
VSS-1' Alıntı:

Arapları örgütleyen Kışkırtan kimler :confused: Dünyada sömürü düzenünini devam ettiren kimler :confused: Gerçekler yazılınca niye ırkçılık olarak nitelendiriliyor.:confused: Bu düşünce kabul edilecek gibi değil .BU ve buna benzer düşüncelerden kurtulamassak ülkeye ülkennin insanına karşı başlatılşmış olan pisikolojik şavaşın kazanılmasına yardım edilmiş olur. konuyu genişanlamda düşünümek gerek Kendi ülkü birliğimizi Millet olma gururumuzu ayakta tutamassak yıkıldığımız gündür.:( :( :mad:

34BRS97

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu forumda ifade edilen her türlü düşünceyi evirip-çevirip polemiğe dönüştürebilme yeteneğinize hayranım !!!! :mad::mad:

alpasch

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
VSS-1' Alıntı:

bunlar benim yazdigim seyler degil, hepsi tarihin yazidigi seyler. bizim tarihimizin hicbir safhasinda böyle seyler olmamistir. sadece tarihi bilgi vermek istedim. + bu olaylar 1.dünya savasi sirasinda gecmiyor. genel ingiliz tarihi. düsüncelerine saygiliyim.

nfrt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ığğğğğğğğğ
temizliği bile Türklerden öğrenen barbar batı dünyası akıl satmaya çalışıyor

Ya bu tip şeyleri çok okudum ama bazı seylere kafam takılıyor...
Tamam Avrupa şuanki medeniyet seviyesine gelmek için çok şeyler yaşadı ama öncesinin böyle olması acaip..

Ama ben şuna takıldım burda mesela: " 'banyo suyuyla birlikte bebeği de atmayın' (Don't throw the baby out with the bath water)"

Böyle bir deyim var mı İngilizce'de gerçekten? Bana biraz "sallama"ymış gibi geldi...

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
34BRS97' Alıntı:
şu forumda ifade edilen her türlü düşünceyi evirip-çevirip polemiğe dönüştürebilme yeteneğinize hayranım !!!! :mad::mad:

Seni kutluyorum..Duygularıma tercuman olmuşsun...Teşekkürler