17.12.2006 Ege Opelim Toplaniyor!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Şimdi beni yanlış anlıcaksınız arkadaşlar ama bence sadece erkekler toplansak daha iyi,çünkü orada genelde arabalardan falan konuşacaz,bu tür muhabbetler kadınları bayar,hem rahat takılamıcaz vs... :(

ALBATROS_09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mdellal' Alıntı:
Şimdi beni yanlış anlıcaksınız arkadaşlar ama bence sadece erkekler toplansak daha iyi,çünkü orada genelde arabalardan falan konuşacaz,bu tür muhabbetler kadınları bayar,hem rahat takılamıcaz vs... :(

O da var tabi...Genele bi soralım o zaman....

burak_1987

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
mdellal' Alıntı:
HOCAM HAKLISINDA BELKİ BENDE ÇİFT GELCEM. SENDE GEL NOLCAK Kİ BU BAHANEYLE ONLARDA TANIŞIR OLMAZMI.

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Benim 8 aylık bi oğlum var ne işi var çocuğun oralarda kış günü ... :)

YEKOM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha buluşmaya 2hafta var. bu nedenle bu konuları imdiden halletmek istedim. bu konuda ortak bi karar verelim. erkekler olarka çoğunlukta olacaksak, bayanların olmamasının kanaatindeyim bende. ancak çift olarak gelecek bir kaç kişi daha varsa (en nihayetinde 10 arabayız şuan) bende nişanlımı yanımda getirmek isterim. saygılar arkadaşlar.

ALBATROS_09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
YEKOM' Alıntı:
daha buluşmaya 2hafta var. bu nedenle bu konuları imdiden halletmek istedim. bu konuda ortak bi karar verelim. erkekler olarka çoğunlukta olacaksak, bayanların olmamasının kanaatindeyim bende. ancak çift olarak gelecek bir kaç kişi daha varsa (en nihayetinde 10 arabayız şuan) bende nişanlımı yanımda getirmek isterim. saygılar arkadaşlar.

Getir kardeşim ben ve burakta kardeşlerimizle geliyoruz...Olmadı kız kıza takılırlar onlar..Ekselansında yanında bir kaç bayan arkadaşı olacak zaten...Maksat tanışmak burada...Bi sakınca yok...:) Hocam hanımıda getirsen güzel olurdu yiğenimizi biyakına felan bıraksan dicem olmaz tabi...:sorry:

Ayrıca organizasyona katılan arkadaşları güzel bir süpriz bekliyor o da biline....:D

burak_1987

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
ALBATROS_09' Alıntı:
Getir kardeşim ben ve burakta kardeşlerimizle geliyoruz...Olmadı kız kıza takılırlar onlar..Ekselansında yanında bir kaç bayan arkadaşı olacak zaten...Maksat tanışmak burada...Bi sakınca yok...:) Hocam hanımıda getirsen güzel olurdu yiğenimizi biyakına felan bıraksan dicem olmaz tabi...:sorry:

Ayrıca organizasyona katılan arkadaşları güzel bir süpriz bekliyor o da biline....:D
+6789
HOCAM GETİRİN TABİ EN AZINDAN FAZLA İLGİ GÖRMEZSE TANIŞMA OLAYIMIZ EN AZINDAN KALABALIKLARMIŞ DERLER. GETİRİN YEĞENİMİZİDE. ALLAH BAĞIŞLASIN.

YEKOM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamamdır saolasın. bi aksilik olmazsa nişanlımla ordayım 17sinde. cümlen iyi geceler.

KA®ANLIK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Listede bence eksik var,

Tansugurler ve Setapxx' de bu listede olmalı, sanırım haberleri yok...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...