17.12.2006 Ege Opelim Toplaniyor!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

burak_1987

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
YEKOM' Alıntı:
burakcım selamlar. telefon numaranı kaydettim. pazar günü direk selçuk tesislere geleceğim. saat kaç gibi orda olmalıyım? eğer saatlerimiz uyuşmazsa direk şirinceye geçeceğim. eğer selçukta denk gelemezsek, şirinceye geldiğinizde bi alo dersin? yada şirince de nerede oturursanız söylersin direk oraya gelirim. çok fazla kalamayacağım. şimdiden özür diliyorum. yine de orada bulunacak her üyenizle tanışmak için kısa da olsa yanınızda bulunacağım. görüşmek dileğiyle. bu arada tel no 544 844 59 21 saygılar burakcım.

VALLA Bİ AKSİLİK OLMAZSA İNŞ. SAAT 12 DE SELÇUK TESİSLERDE OLCAZ. AMA FİYATLAR TUZLU GELİRSE ŞİRİNCEYE GİTCEZ YEMEK İÇİN. DÜŞÜNCEMİZ BU ŞEKİLDE

YEKOM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ok sen noyu kaydet ben aldım senin noyu en kötü 12 gibi selçukta olamazsam şirince de görüşürüz. telleşiriz. saolasın

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Eren arkadaşımız da (ekselans001)özel nedenlerden dolayı gelemiyor,haberiniz olsun arkadaşlar;benim durumum ise hala muallakta ... :sorry:

KGK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yaaa Arkadaşlar ben çalışıyorum o gün tüh alla kahretmesin..çok isterdim inanın biraraya gelmeyi hakkınızı helal edin valla...:rulet: :sorry: :cry: :(

Saygılar KGK

burak_1987

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
mdellal' Alıntı:
Eren arkadaşımız da (ekselans001)özel nedenlerden dolayı gelemiyor,haberiniz olsun arkadaşlar;benim durumum ise hala muallakta ... :sorry:

hocam inş. gelirsin ya. geçmiş olsun

burak_1987

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
İzmir, Manisa ve civarındaki arkadaşlar için buluşma yeri: İzmir Bornova Kipa
Buluşma Saati: 11:00

Diğer illerden gelen arkadaşlarla birlikte saat 12:00 civarında Selçuk Ulusoy Tesisleri' nde toplanılıyor... Buradaki yemek ve tanışma merasimini de Şirince Köyü takip ediyor.

KATILIMCILAR

1)burak_1987

2)mdellal
3)Goksad
4)YEKOM
5)teknikelektronikci
6)muson
7)buraki

8)setapxxx
9)tansugürler
10)sudenaz
11)winner
12)ilhaann
13)badboyss35
14)murat
15)?

GÜNCEL HAYDİ ARKADAŞLAR. KİPAYA GELCEKLER SAYI VERİRLERSE ORDA BEN BEKLİYECEĞİM İÇİN ONA GÖRE HAREKET EDECEĞİZ.

Goksad

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Burak Selam Ben yarın 11:00 kipada olacağım. Görüşmek üzere

badboyss35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yarın 11.00 kipada olurum ancak opel ile belki gelemem honda arabam ile gelsem bir mahsuru varmı

sapphire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir aksilik olmazsa 11'de kipadayım bende..manisalı arkadaşların durumu kesinleşti mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...