1999 Depreminden Sonra YaşanıLan ßeş Acayip oLay..

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunların hiç biri şehir efsanesi değil arkadaşlar hiçbiri....

o alev topunun ne oldugunu zaten anlatmış arkadaşlar aynen öyle mantıklı bir acıklaması var.
digerleride ALLAH ın hikmeti.

reallaz61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Biz yaşadık, Allah kimseye yaşatmasın.

coleman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
son 2 ye katılıyorum ama ilk 3 ü efsane geliyo bana

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
deprem öldürmez insanların yaptığı çarpık yapılar öldürür diyorlar büyüklerimiz ölenlere rahmet geride kalanlarada sorumluluklar bilinerek yaşanan bir hayat diliyorum.

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yıldızları gördüm ve insana kafayı sıyırttıracak kadar garip bir görüntüleri vardı..Ateş topunu göremedim malesef..Diğerleri hakkında da yorum yapamıyorum...

whiteman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ateş topu hakkında bir makale almıştım bulabilseydim buraya kopyalardım. dünyada en kuvvetli kırılmamış fay hattı californiada ikincisi türkiyede imiş rusyadan kaçırılan bir bilim adamı çok büyük enerji üreten bir cihaz üretmiş oluşturulan enerjiyle kırılmamış fay hattını kırarak açığa çıkan enerjiyi boşaltmak isteniliyormuş.
o gece tabiki kendi insanlarını tehlikeye atmamak için burda deneme yapmışlar ama düşündüklerinden çok daha fazla enerji ortaya çıkınca küçük değil çok büyük bir deprem olmuş bu ateş topunu da kullanılan bu cihaz yapmış deprem sonrasında türk askerlerinin hatta cumhurbaşkanı bile merkez üste 1 gün giremedi basını takip edenler biliyor