2.0 vectrayı geçtim :)

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende dün bir tane passat TDI 'yi alaşağı ettim şehirler arası yolda... çocuk kıpkırmızı bir vaziyette sağa sinyal verip yavaşlamak zorunda kaldı. :kop: tahminimce egzozdan çıkan o kadar kara duman sonucu motorun önrünü hayli tüketmiştir... ;)

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
otomatik viteste olabilir ben fethiyen istanbula gelirken bir audı a6 ya yol verdiğimi biliyorum hesabını sen yap artık

PanacoTTa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende dün bir tane passat TDI 'yi alaşağı ettim şehirler arası yolda... çocuk kıpkırmızı bir vaziyette sağa sinyal verip yavaşlamak zorunda kaldı. :kop: tahminimce egzozdan çıkan o kadar kara duman sonucu motorun önrünü hayli tüketmiştir... ;)

Bir arkadasımda 2005 130 luk 6 ileri vites Passat TDI çok ama çok yikik bir araba vardı ve gaza basınca on taraf sapitiyordu resmen.bende de o zaman ///M3 vardiki ona rağmen böyle gelmişti. Bir dizel araba nasıl bu kadar gider demiştim. Demek istediğim Vectra 2.0 ile Passat 130 luk TDI aman aman fark olmayacağını dusunorum. Tabi plotaj ayrı :)

Son düzenleme:

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zaten elaman dip gaz gidip devir çevirmeye çalışıyordu :) ilk defa turbo beslemeli dizel araç kullandığını sanıyorum :kop:

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim gls varken eriyes ramoasında passat 1.8t yi gecmiştim şimdi o adam gaza basmadımı acaba ama 2-3 kişiyi solalyıp gidiyordu epşinedüşüp gecmiştim şimdi tereddüte kaldım

JOSEFGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

PanacoTTa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim gls varken eriyes ramoasında passat 1.8t yi gecmiştim şimdi o adam gaza basmadımı acaba ama 2-3 kişiyi solalyıp gidiyordu epşinedüşüp gecmiştim şimdi tereddüte kaldım

hemşom bende Erciyes e çok çıkıp indim. Sağlam yokuşlar var gerçekten. ama 1.8T de gerçekten iyi gidiyor. ilk çıkan vectra GT (kırımızı kafa 150hp) den sıfır almıştık bir ay sonra da arkadaşım almıştı birgün Antalyadan gelirken Afyon düzlüğünde (çoğu arkadaş bilir) arkadaşın GT si ile arkadan Passat 1.8T geldi ve arkadaşımda denemek için bastı, yol bomboş ve uçak pisti gibiydi. sonunda adam 220 de üstündeki anten kırılacakmiş gibi görüntüsüyle geçti çok şaşırmıştım. çünkü o GT lerin performansı sınıfına göre harikaydı. demek istediğim Vectra GT ve Passat 1.8T başabaş giderler. belki bir miktar farklılıkları olur ;)