2.5 V6 Cdx Araca En Uygun Fiyata Lastik

HAKKAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Vectra 2.5 V6 Cdx Aracima Lastik Alacam 205 60 15 Ebatlarinda Hangi Marka Tavsiye Edersiniz H Serisi Mi V Serisi Mi Birde Uygun Fiyata Mesela Kumho , Marşal , Gibi Markalar Olurmu

samatya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hangi lastiği seçeceğine karar vermeden önce aracı nasıl kullanıyorsun ve araçtan ne bekliyorsun,o çok önemli.senin aracının 235 km son hızı var.eger 210 km nin üzerinde aracı kullanacaksan o zaman h serisi alma.v serisi al.ama ben yok o kadar basmam diyorsan fazladan para vermeye gerek yok h serisi al.hangi marka olduğunu hiç kimse bilmiyor.herkes başka güzeli seviyor.herkes farklı renkleri seviyor.üst seviye lastiklerde farklı normal kullanımda anlayamayacak kadar zordur.ne biliyim pirelli p 7 aquaplaning i 91 km de yaparken ,brigeztone turenzo 88 km de yapar.yada birisi aracı 38.7 metra de durdururken diğeri 39.2 metrede durdurur.detaylı testleri zaten forumda var.ama öncelikle fiyatı düşünüyorsan rahatlıkla kumho alabilirsin.normal kullanımda farkı anlamak zaten çok zordur.haaa bu kadar konuşmuşken ben kendim pirelli p 7 kullanıyorum.dedim ya herkes farklı güzeli sever diye

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kumhonun hamuru türkiyedeki hava şartlarına gitmiyo bence

michelin alcam diyosan energy serisi dısında bi lastik al

h mı v mi konusuna gelince bende h serisi var 240 görebiliyo ama v serisi olsa yola daha az yapısıp raht görür belki

ben bridgestone potenza g III kullanıyorum memnunum turanzada iyi diyolar

hONoUR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende tigar die bi marka aldım. Sırbistan da üretiliyormuş. Ben çok memnunum fiyatı da uygun. İstersen bi araştır. Babamda aynı lastiğin başka bi serisinden nissan primeraya taktı. o da çok memnun.

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
h mı v mi konusuna gelince bende h serisi var 240 görebiliyo ama v serisi olsa yola daha az yapısıp raht görür belki

h serisi veya daha düşük hız endeksi olan seri lastiklerle de 240 görürsün ancak güvenliğini hiçe saymış olursun. H serisi 210 km hızdaki basınca dayanabilecek şekilde tasarlanmıştır. Limitlerinin üstüne çıkmak dogru degildir...

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
h serisi veya daha düşük hız endeksi olan seri lastiklerle de 240 görürsün ancak güvenliğini hiçe saymış olursun. H serisi 210 km hızdaki basınca dayanabilecek şekilde tasarlanmıştır. Limitlerinin üstüne çıkmak dogru degildir...

v ler hız için dimi?

HAKKAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Dun Lassa Inpetus 2 H Serisi 195-65-15 Lastik Aldim.daha Deneyemedim.sizce Nasil Lastik Yorumlarinizi Bekliyorum.