2. el araç alacaklar dikkat !!!

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
prince' Alıntı:
bir şey daha söyleyeyim de iyice aklın karışsın :) :)

Opellerde KM'yi çok rahat düşürüyorlar. 30-40 saniyede arabayı istediğin Km'ye çekiyorlar.
Bu artık çok sık yapılan bi üçkağıtçılık malesef ... :mad:

METSEL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mguren35' Alıntı:
cok ılgınc bısey de soylıyım.bunu duyunca acayıp sasırmıstım.elemanın bırı araba kıralıyor.aynı modelden kendındede var.tam gun kıraladıgı arabanın sansuzumanını degıstırıp arızalı olan kendı arabasınkı ıle degıstırıyor vatandas.ertesı gun de gıdıp arabayı bısey olmamıs gıbı teslım edıyor.tabı kımse bısey anlamıyor.ve sanırım da bu arkadas hala dolasıyor aramızda.araba kıralarkende herseyıne bakıp kıralamak gerek.yoksa vıtes elınızde kalabılır...

yahu akıllara zarar :eek:

redhead

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı olaya ben tanık oldum .Adam hacı hoca ayagına kazalı astrayı sanayide toplattı bende tesadüf ordaydım.İki hava yastıgı patlamış.Adam hava yastıklarını kamofile edip varmış gibi satacaktı.Bende gerekli seyleri söyledim"vidan ,degermi 1.500ytlle için" dedim ama adam ..... simsar salaklı ve cübeli ya insanları çok rahat kandırır

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla Helal Olsun Kafamız ÇAlışıyor Maşallahımız var Nazar Degmesin Ama Hep Hile Hurdaya Hep Yazık Bize Yazık :mad::mad:

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende aracımı 2.el aldım ama tedbiri elden bırakmadım arabayı almadan önce opal a gçtürüp bilgisayara bağlattırdım temiz çıkınca öyle aldım...aman tedbiri elden bırakmayın

dnanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş Olsun öncelikle.olan Olmuş Deyip Sineye çekmeyeceksin Umarim.ben Senin Yerinde Olsasn Dolandiriciliktan Suç Duyurusunda Bulunurum.çünkü Yapilan Işlem Basit Bir Aldatma Değil.resmen Hirsizlikkkk.peşini Birakma Derim.bu Konuda Yanindayim Dostum.bir Avukat Arkadaşim Var.gerekirse Prosedür Nedir öğrenebilirim.

özkal

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
böle adi insanlar çok bizede gelmişti birtanane vectra b kontrol için arabayı kaldırdık altında boydan boya kaynak izi çenc yapmışlar şrfsz çoookk

burkay83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah muhafaza, ortalık çok fena, alçaklık diz boyu....