2001 astra 1.6 elegance acİl fİkİrlerİnİz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlk arabamı bende şöförlük yok diye eski model Ucuz Birşey alayım dedim. İlk arabamı 2 sene kullandım ama araç tamiri konusunda baya bir bilgi sahibi oldum :) şuanda araba kullanmaya başlayalı 6 sene oldu .Allaha şükür kaza bela yaşamadım. İlk arabamı alırken sıfır alma şansım vardı ama şuanda yok :( o zamn sıfır alsaydım keşke diye birçok defa hayıflanmışımdır.
Kaza yaparım diye eski arabalara bakmayın. Mokka alabilecek durumunuz varsa hiç uğraşmadan alın.240 bin km de ki bir opel illaki başınızı ağrıtacaktır. Sanyilerde gezmek istemiyorsanız, opel servisleri çok pahalı dıye dert yanmak istemiyorsanız eski opellerden uzak durun.
Sıfır 34 -35 alacağınız seat ibiza astra dan kaliteli olmasada sorunsuz şekilde yolculuk yapmanızı sağlayacaktır.

Nilemec

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Daihatsu sirion 1.3 sport 2008 model için ne düşünüyorsunuz ?

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Daihatsu sirion 1.3 sport 2008 model için ne düşünüyorsunuz ?

kaçın o arabadan :)
ucuz yollu birşey arıyorsanız. hyundai i20 peugeot 206 hyundai getz gibi araçlara yönelin...
daihatsu sirion toyotanın bir modeliyle aynıydı ama parça sıkıntısı yaşama ihtimaliniz yüksek...
hyundai peugeot her türlü daihatsudan bin kat kaliteli araçlardır. citroen c3 de ekleyebilirsiniz kriterleriniz arasına...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...