2001 elegance at

windu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bazı arkadaşlar egr valfinin iptal edilebileceğini yazmış 2001 elegance z motordada bu mümkünmü sorduğum bazı özel servisler bu modellerde iptal adilmediğini söylüyor. yardımınızı rica ediyorum.

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş bence ıptal işlerıyle ugrasma. zaten egr yerı zorda bı yerde degıl hemen ecotec kapagının altında toplam sokulen cıvata sayısı 4. bu kadar kolay ve basıt bır işlem varken ıptal etmek kadar ugrastırıcı ve bence gereksız bırseyle ugrasmayın

windu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astrammm' Alıntı:
kardeş bence ıptal işlerıyle ugrasma. zaten egr yerı zorda bı yerde degıl hemen ecotec kapagının altında toplam sokulen cıvata sayısı 4. bu kadar kolay ve basıt bır işlem varken ıptal etmek kadar ugrastırıcı ve bence gereksız bırseyle ugrasmayın
Ben tam anlamadım söküp ne yapalım atalımmı, yerine yensinimi takalım yoksa temizleyelimmi. Açıklarsan sevinirim.

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok kardeş sokme nedenın yakıtı azaltıp performası yukseltmekmı?? fazla yukselecegını sanmıyorum ben. yakıt ısıne gelınce bence azalmaz. ıptal etme nıye edıyon

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
astrammm' Alıntı:
slm egr valfini sökmek için 2 civata vardır 45 tork ayrıca vec b lerde iptal ettirmeye gerek yok çünki arıza yapmıyor kolay kolay.

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tansugurler' Alıntı:
slm egr valfini sökmek için 2 civata vardır 45 tork ayrıca vec b lerde iptal ettirmeye gerek yok çünki arıza yapmıyor kolay kolay.
tansu bey iyi duşün 4 civata var derken egr ye ulasmak ıcın ecetoc kapagını sökmek gerekir onu unuttun sen sanırım. iyi çalışmalar

spaceghost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ar kadaşlar iptal etmek isterseniz edilir.artık opelde bunu biliyor ve yeni yazılım sürümlerinin içinde egr iptal ediliyor bilginiz olsun