2001 model astra elegance ck çalar sorunu

nolamaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu arabanın tek sorunu bu nedir yahu bu sorun bi düzen tutmadı lütfen bunun bir çaresi bir çözümü yok mu sürekli arıza yapıyor tekliyor cd changeri sürüyorum yuvasına tık alıyor sonra tekrar geri atıyor usta 2 gündür aralıksız uğraşıyor ama yapamadı nolcak şimdi yenisi dünyanın parası bide orjinal şeyi değiştirmek pek akıl karı değil benim için:mad:

başına gelen belki olmuştur diye soruyorum siz nasıl halletttiniz yada bilen için nasıl halledilir bu sorun:sorry:

edit: arkadaşlar cd çalar olacak kusura bakmayın yanlış yazmışım

hkn bcr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaş eyer cd yi okumadan yani cdyi içeri itip 3-4 saniye geçmeden dışarı atıyorsa benim bildiğim laser okuyucu bozuk ustan okuyucuyu bulup deyiştirirse sorun kalmaz zannederim aynısı bendede vardı

ozy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
"nolamaz" kardeş valla bnedeki 2001 elegance HB OV kasım ayında aldım CD player çalışmıyodu içinde CD ler sıkışmıştı bu haftasonu başka bi sorun nedeniyle sanayiye gittiğimde CD de ustaya gösterdim tamir için çıkarttılar sorunu çözemediklerinden Cd çaları onlarda bıraktım,biz seni ararız dedilier ve hala arayan soran yok yani diyeceğim, bu CD çalarlar harbiden sorun anladığım kadarıyla fazla dilinden anlayanda yok............

Biga_li

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım cd magazinin muhtemelen mekanik veya sensörlerden kaynaklanan bi arızası var. (3 yıl pioneer servisinde çalıştım o bakıma cevap yazdım )

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim araçta da CDR500 var arada bi benimkide yapıyor CD Error diyor Cd leri okumuyor bazen içinde kalıyor CD ler çıkartmıyor okuyucusunu temizletince sorun kalmıyo canavar gibi çalışıyo yetkili servise bide onlar baksınlar ayrıca bunların dışında araçta tekleme mi var

nolamaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
M@honi' Alıntı:
benim araçta da CDR500 var arada bi benimkide yapıyor CD Error diyor Cd leri okumuyor bazen içinde kalıyor CD ler çıkartmıyor okuyucusunu temizletince sorun kalmıyo canavar gibi çalışıyo yetkili servise bide onlar baksınlar ayrıca bunların dışında araçta tekleme mi var

sanırım tekleme derken cd'yi taktıktan sonra müziği dinlerken atlamasını veya biraz duraklamasını kasdediyorsun.Evet var.Ama şöyle var.Orjinal değilse evde nero ile oluşturduğumda sorun çıkıyor tekliyor ama orjinal aldığımda maşallah muntazam çalışıyor :good: