2002 Astra Sedan Hakkında bir soru

selcuk950

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2002 Astra Sedan'ın özelliklerini nerden bulabilirim.Bilgisi olan varmı?
Yada soruları buraya yazıyım belki bilenler olabilir.
1. +6 hopörler var mıdır?
2. enjoy ile arasında ne gibi farklar var
Teşekkürler...

P

partner352

Bilgi Girilmemiş
Çeşitleri var comfort mu, elegance mi, 16. veya 1.4 mü

dj_gokcell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
4 tane kapılarda hoparlör var önler 16 arkalar 13 başka yok enjoydan bildiğim jant farkı var başka bilmiyorum

P

partner352

Bilgi Girilmemiş
2002 elegance tavsiye ederim dolu bir araçtır.

Firaty06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2002 Astra Sedan'ın özelliklerini nerden bulabilirim.Bilgisi olan varmı?
Yada soruları buraya yazıyım belki bilenler olabilir.
1. +6 hopörler var mıdır?
2. enjoy ile arasında ne gibi farklar var
Teşekkürler...

1-Comforttada elegancedede enjoydada vb.. hepsınde 4twıtter 4normal hoporler vardır toplam 8
2-Enjoyunda kendı ıcınde cesıtlerı var 2 hava yastıklı yol bılgısayarsızı var 4hava yastıklı yol bılgısayarlı yada bunlara ek olarak sunroof lusu var ama kıyaslarsak normal enjoyla 2hava yastıgı fazla cd calar on konsol grı kaplama bırde celık jant o kadar dıye bılıyorum ha bıde far ve stoplar karartılmıs(sadece enjoylarda var )

volkansan

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
1-Comforttada elegancedede enjoydada vb.. hepsınde 4twıtter 4normal hoporler vardır toplam 8
2-Enjoyunda kendı ıcınde cesıtlerı var 2 hava yastıklı yol bılgısayarsızı var 4hava yastıklı yol bılgısayarlı yada bunlara ek olarak sunroof lusu var ama kıyaslarsak normal enjoyla 2hava yastıgı fazla cd calar on konsol grı kaplama bırde celık jant o kadar dıye bılıyorum ha bıde far ve stoplar karartılmıs(sadece enjoylarda var )
arka twitterlerin içi boştur 4 hoparlör ve önlerde 2 twitter vardır. 2002 astra comfort'ta 4 hava yastığı + abs + 4 cam ve yan aynalar elektrikli vs. dir.

Firaty06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arka twitterlerin içi boştur 4 hoparlör ve önlerde 2 twitter vardır. 2002 astra comfort'ta 4 hava yastığı + abs + 4 cam ve yan aynalar elektrikli vs. dir.

ee benım araçta ses gelıyor ar arka twıtterlerde aracım 2002comfort ayrıca 2 hava yastık vardır comfortların hepsınde

volkansan

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
benim eski astram 2000 modeldi arkalarda twitter yoktu. ama hava yastıkları 2002 için 4 diye biliyorum hata varsa düzeltin.