2003 vectra comforta brc mi yoksa atıker mi?

pltylmz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar.2003 vectra 1.6 comfort aldım ve lpg taktırmayı düşünüyorum.acaba brc mi yoksa atıker mi taktırayım.Arada 500 tl fark var.Kullanan arkadaşlarımın yorumlarını bekliyorum...

salih69

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben 2500 km dir Atiker kullanıyorum en küçük bir problem yaşamadım. Çok iyi bildiğiniz ustanız varsa Atiker taktırsanızda olur. Yoksa Prins bile taktırsanız sorun yaşarsınız.

baretta_76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 1 senedir atiker marka kullanmaktayım,çok şükür hiç bir problemle karşılaşmadım,brc italyan marka,haliyle artısı vardır ama fiyat farkından dolayı kendini amorti etmesi daha uzun zaman alacağından tercih etmedim...

calmy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kampkeyfi.com
Araştırma yapmanız çok güzel. Bilinçli şekilde hareket eden kazanır.

Marka olarak BRC mi Atiker mi diye sorduğunuza ve araştırıcı bir kişi olduğunuza göre, diğer markaları niçin elediğinizi paylaşabilir misiniz?

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni lpg fiyat politikasıyla lpg almak ne kadar mantıklı onu düşünmek gerek...

pltylmz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Neden atıker ve brc.atıker yerli olan ve çok servisi olan bir marka.Yaşadığım yer olan iskenderunda atıkerden iyi anlayan bir usta da var.Brc de italyan ve opel vectra c kasada fazla sorun çıkarmayan bir marka.iskenderunda BRC takan yerin nasıl olduğunu bilemiyorum.zaten kafamda soru işareti bırakan nedenlerden biri de bu.Atıkeri takan usta Brc taksa hiç tereddüt etmem eminim.internette ve çevrede atıker taktıklarının zamanla sorunlar yaşadıkları söyleniyor Bilmem ne kadar doğru(!).aynı şeyleri yaşamak istemiyorum.brc ise kendini zaten ispatlamış bir marka fakat biraz pahalı.1600 tl civarı Tabi bi de fiyat önemli.zaten prins veya landi renzo gibi markaların yanına yaklaşılmıyor fiyatlarından malum.Atıker valf sistemli enjektör ya da ona benzer bir mal kullanıyor tam bilmiyorum.BRC ise çelik enjektör kullanıyor.Yani sanki brc daha iyi gibi geliyor bana beyni malzeme kalitesi falan.Sanki daha sağlam gibi...Şimdi asıl mesele şu:acaba yerli olan atıker'e 1000 tl vermek mi yoksa iyi sayılabilecek ve sorun çıkarma olasılığı daha az olan brc ye yaklaşık 500 tl fazla vermek mi? varsın 5000 km sonra kendisini amorti etsin.Çok kararsızım...

pltylmz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arada iskenderundaki köklü otogaz hakkında bilgisi olan biri varmı arkadaşlar.BRC taktıran var mı orada.İşçiliği nasıl oranın? cevaplarsanız sevinirim...

calmy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kampkeyfi.com
Her bildiğiniz yerli yerli değil, her bildiğiniz yabancı da yabancı değildir. Gümüşhanede üretim yapan ve herkesin italyada üretildiğini düşündüğü bir marka var, aynı zamanda konyada üretim yaptığı zannedilen ama polonyadan ürün getiren bir marka da var memleketimizde.
Otogazda birinci tercih ustadır ki gördüğüm kadarı ile bu konuyu araştırıyorsunuz, ikinci konu marka ve ücretidir. Elbette "sıralı sistemde şokkk! 799 TL 10 taksit üstelik proje dahil" gibi ürünlere bulaşmadıktan , minimum kaliteyi tutturan ürünleri montajladıktan sonra geçerlidir dediklerim.
Kayseriye yolunuz düşerse orada bu işi iyi yapanlar var. Bu konuda size en yakın ilde orası...

Son düzenleme: