2004.vectra 1.6 comfort un şehir içi yakıtı nekadar?

fellatore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hantal derseniz tamam dogrudur da ralli pilotlugu yapmiyoruz biz sehir icinde...milletle kapisip da geride kaliyorsaniz o sizin egonuzun sorunu... o kasayi kaldiramiyor da madem ne diye akici bir sekilde 180 km ye cikiyor azcik sabredince de 210 km yi goruyor...

tevhid

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar arabanın kasasının motora göre uygun oldugu kesinlikle aşikar.ama gercektende agresif olmayanlar için iyi bir araba

cberi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orta yaş üzeri aracı..
çok memnunum
arabamı satarsam elegance ve model yükseğini alırım.
Bu paraya bu konfor ve güvenlik..Daha ne olsun..

efendi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar 16 vectra c ağır ise 1.3 cdtı dizel astra h 1250 kilo ve gayet iyi bu iş motor hacmiyle değil beygir ve tork la oluyor.voswagende 1.4 180 beygir opelde 1.6 180 beygir araçlar var ve bunlar gayet spor ve seri

scout

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra c tip olarak harika bir araç aerudinamik olarakta çok beğeniyorum.içide çok güzel. ben arabayı eleştirdim diye silip atmıyorumki...
ama beğenmediğim yönünü yani 1.6 motoru söyleyince hemen eleştiriliyorum. 100 beygir 1.6 motor torkuda 150 civarı. kaldırıyor olabilir ama seri değil.bunu kabul edin.bu kasalara bu motorun konmasının nedenide tamamen vergiden dolayı o kadaar.

Konu başlığımız, vectra c nin şehiriçindeki yakıt tüketimi. Ve ben, bu aracın yakıt tüketimiyle ilgili yapılan yorumların yanlış olduğunu, kendi arabamı örnek göstererek belirttim. Kimse vectra c nin seri olduğundan bahsetmedi.

Bu arada üretici firmaların bir takım vergi ve maliyet hesapları yaparak motor hacimlerini belirlemeleri gayet normal. Aksi taktirde tüm motorlar çok yüksek hacimli ve güçlü üretilirdi;

Şunu da eklemek istiyorum, fabrika verilerine bakarsak; vectra c en az bir astra 1.4 benzinli, 1.3 dizel veya 1.6 benzinli otomatik kadar performanslı ki; bu araçların seri olmadığından pek bahsedilmiyor.

tevhid

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet bencede biraz performansı eksik ama araba gende binilmeye deger bir araba en güzel yönüde 100 le gidiyorusn arabada motor sesi yok

samatya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu anki yol bilgisayarı verilerine göre 9.2 ,ama daha önceki ölçümlerimde 9.5 de olduğu oluyordu,8.8 olduğuda oluyordu şehir içinde.şehirler arası yolda 110 u geçmezsem 6.7 de oluyor,veya 170-180 de gidersem 9.0 da olduğu oluyor ortalama.